Relaks w spa, chwila wytchnienia, dystans od bieżących problemów, obowiązków domowych, rodzinnych, zawodowych, rozmowa, możliwość wymiany doświadczeń – również biznesowych – to wszystko oferuje Hotel Szyszko w Suwałkach, gdzie we wtorek, 8 marca od godz. 17.00 będzie odbywać się wydarzenie zorganizowane przez kobiety z myślą o kobietach, czyli Dzień Kobiet pod hasłem Podaruj sobie czas.

Materiał partnera – zrealizowany we współpracy z Hotelem Szyszko*** w Suwałkach.

Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko w Suwałkach w tym roku przyjmie formułę wystawienniczo-integracyjną. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – z oferty mogą skorzystać wszystkie zainteresowane chwilą dla siebie mieszkanki miasta i okolic. Event odbędzie się w godzinach 17.00 – 22.00. Jego organizacji podjęły się – a jakże, kobiety! – Natalia Krejpcio-Szyszko i Paulina Staszkiewicz, odpowiadająca za marketing obiektu.

Natalia Krejpcio-Szyszko i Paulina Staszkiewicz o Dniu Kobiet:

Dzień Kobiet odbędzie się w największej sali Hotelu Szyszko*** w Suwałkach. Swoje stoiska zaprezentuje tam 31 partnerek wydarzenia.

Idea wydarzenia to integracja i dobra zabawa – w kobiecym gronie, z nastawieniem na kooperację i współpracę, a nie konkurencję. W największej sali Hotelu Szyszko pojawią się stoiska partnerek zaproszonych do współtworzenia wydarzenia. To ponad 30 firm prowadzonych przez kobiety.

– Niektóre nasze partnerki będą oferować na miejscu swoje usługi, takie jak np. masaż dłoni, maseczki – zapowiada Natalia Krejpcio-Szyszko, dodając, że oprócz branży beauty w evencie wezmą udział także rękodzielniczki i artystki. Uczestniczki Dnia Kobiet mogą liczyć także na prezenty od partnerek wydarzenia, specjalne menu, kolorowe drinki. A na początek – na relaksacyjny koncert kryształowych mis. Podczas Dnia kobiet będzie też można zrobić zakupy.

– Zależy nam na tym, aby jednoczyć kobiety biznesu z różnych branż – zaprosiliśmy kilka makijażystek, fryzjerek, kilka specjalistek zdrowego żywienia, twórczynie rękodzieła. Jednoczmy się, nie rywalizujmy. W Suwałkach jest przestrzeń dla każdego – podkreśla Natalia Krejpcio-Szyszko, a Paulina Staszkiewicz dodaje, że Dzień Kobiet w tej formule ma być wydarzeniem cyklicznym.

O planach dotyczących kolejnych edycji Dnia Kobiet opowiadają Natalia Krejpcio-Szyszko i Paulina Staszkiewicz:

Tego dnia w Hotelu będą obowiązywać promocyjne ceny na zabiegi i masaże w strefie spa z wykorzystaniem kosmetyków ORGANIQUE

Hotel Szyszko udostępnia przestrzeń, restaurację i oferuje promocyjne ceny na zabiegi i masaże w strefie spa tego dnia (masaże – 30%; inne zabiegi – 20%).

Partnerzy wydarzenia: Kwiaciarnia Cuda Wianki, Libeluna Butik, Forever_aloe_vera, Centrum Dietetyczne Naturhouse Suwałki, Biuściasty Zakątek Salon bielizny i brafittingu, Agnieszka Kuskowska Fotografia, Olga Wielogórska malarstwo rzeźba, She Kosmetologia Estetyczna, Rękodzielnia STYK, ORGANIQUE, MARY KAY, Boho Torty, Suska Arts, Studio Wizerunku Barwicka, Kraina Urody Studio, Salon ELITA Maria Myszkowska, Hair Spa Suwałki, Inglot Suwałki, Nove Studio, Endermology Center, Zalas Wracam: marcowy weekend w towarzystwie Fajnych Babeczek w sercu Suwalszczyzny, BŁOGOstan Kamila Kolter, Cinema Lumiere Prezentuje, Zielona Mama, Salon Ślubny MONIA, Kwiaciarnia Zielony Zakątek Suwałki, Desusy.pl, Jak tu pachnie, Em Soutache biżuteria autorska.

Na zdj. Hotel Szyszko i hotelowa strefa spa

Podaruj sobie CZAS – Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko*** w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj