Reklama

Zakłady bukmacherskie – jak skorzystać z bonusów na start?

Data:

- Reklama -

Typowanie wyników meczów w zakładach bukmacherskich to zadanie wymagające od graczy dużego doświadczenia i odpowiedniego przygotowania. Biorąc pod uwagę fakt, że przecież każdy obstawia po to, żeby wygrać, to o finalnym sukcesie gracza będą decydować jego umiejętności zdobyte podczas obstawiania wielu zakładów.

Materiał partnera.

Natomiast początkujący typerzy, którzy dopiero myślą o obstawieniu swojego pierwszego zakładu, nie stoją na straconej pozycji, ponieważ poza łutem szczęścia mają do dyspozycji bonusy na start, dzięki którym mogą wypróbować swoich sił w obstawianiu. Jak można skorzystać z takiego bonusu bukmacherskiego? Czy trzeba spełnić dodatkowe warunki, żeby cieszyć się dodatkowymi środkami?

Wybieraj zawsze najlepsze bonusy bukmacherskie

Polski rynek zakładów bukmacherskich jest bardzo dobrze rozwinięty i obecnie w naszym kraju jest już ponad dwudziestu bukmacherów, którzy legalnie mogą organizować zakłady wzajemne w Internecie i salonach stacjonarnych. Dlatego jeśli szukasz maksymalnie bezpiecznego startu w typowaniu, to wybieraj w pierwszej kolejności legalnych bukmacherów – najlepiej takich, którzy cieszą się renomą i szczycą wieloletnim doświadczeniem. Koniecznie też sprawdzaj ofertę bukmacherów – im więcej dyscyplin i poziomów rozgrywek, tym większa szansa na złapanie atrakcyjnych kursów. Ważne też będą bezpieczne płatności i natychmiastowe wypłaty nagród. Ale najważniejsze – sprawdzaj i porównuj wszystkie bonusy na start, które oferują bukmacherzy i wybierz te, które ułatwią ci obstawianie Twoich pierwszych zakładów. Najlepsze bonus bukmacherskie tego typu znajdziesz zawsze w Fortunie: https://www.efortuna.pl/cms/lp/bonusy-bukmacherskie.

Bonusy na start – co zyskujesz z Fortuną?

Bonusy bukmacherskie stanowić mają swego rodzaju zachętę dla początkującego gracza do postawienia swoich pierwszych typów. Z jednej strony będą to typerzy, którzy nigdy wcześniej nie obstawiali, a z drugiej mogą to być wszyscy ci, którzy poszukują nowych wyzwań u innego bukmachera. Fortuna oferuje w tym zakresie kilka atrakcyjnych rozwiązań, które nie tylko motywują typerów do gry, ale też pozwalają się im uczyć zasad obstawiania w Fortunie. Z jakich bonusów na start możesz skorzystać?

  • za samą rejestrację – po rejestracji na Twoje konto gracza trafia 20 zł, które możesz przeznaczyć na dowolne zakłady, co pozwala obstawić kilka kuponów nawet po minimalnych stawkach;
  • bez ryzyka, ze zwrotem środków – jeśli Twój pierwszy kupon nie wejdzie, to się nie martw – Fortuna zwróci Ci jego równowartość (aż do 600 zł) z przeznaczeniem na dalszą grę;
  • od drugiego depozytu – jest to najnowszy typ bonusu bukmacherskiego w Fortunie, który pozwala uzyskać dodatkowe 50% wartości drugiego depozytu (nawet 200 zł). Środki bonusowe nie wymagają dalszego obrotu, a środki na konto trafiają natychmiastowo po dokonaniu drugiej wpłaty na konto gracza.

Korzystaj z bonusów bukmacherskich – o czym warto pamiętać na start?

Zanim zdecydujesz się na konkretny rodzaj bonusu na start (lub na wszystkie z nich), to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z zasadami ich przyznawania. U większości bukmacherów reguły takie mogą być złożone czy też nadmiernie skomplikowane, co z kolei może znacząco utrudnić obstawianie pierwszych zakładów przez nowych typerów. W przypadku Fortuny – topowego polskiego bukmachera – wszystkie zasady przyznawania bonusów bukmacherskich na start są maksymalnie proste i pozwalają się cieszyć dodatkowymi środkami natychmiastowo i bez zbędnych warunków. Dzięki temu zyskujesz komfort typowania swoich pierwszych kuponów i spokojnie możesz się uczyć, jak wygrywać jeszcze więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Suwałki zrealizują zielone inwestycje za prawie 1 mln euro

Miasto Suwałki oraz suwalskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (PWiK)...

Początek października – konferencje, spotkania, seanse

Październik zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim...

W Szelmencie biegi na nartorolkach

Zaplanowane na ostatni weekend września (30.09-01.10.2023) emocjonujące zawody biegowe...