Udany wyjazd do Moniek. Promień – Wigry 0:2

W rozegranym w Mońkach meczu 16 kolejki IV ligi podlaskiej Wigry Suwałki pokonały tamtejszy Promień 2:0. Długo się wydawało, że padnie rzadko spotykany na tym poziomie rozgrywkowym bezbramkowy remis. Nadeszła jednak 76 minuta, kiedy po akcji z lewej strony biało-niebieskich na prowadzanie wyprowadził  Radosław Gulbierz. Cztery minuty później rezultat spotkania ustalił Marcin Fiedorowicz.

Suwalski klub ma na koncie 33 punkty (bilans bramkowy 52-33). Z podaniem miejsca w tabeli należy wstrzymać się do jutra, kiedy swój mecz rozegra Tur Bielsk Podlaski.

Za tydzień Wigry podejmą Spartę 1951 Szepietowo. Początek spotkania na Zarzeczu o godzinie 17. Czyli czeka nas mecz przy świetle sztucznym.

Promień Mońki – Wigry Suwałki 0:2 (0:0)

Bramki: Radosław Gulbierz (76′) i Marcin Fiedorowicz (80′)

Na zdjęciu ilustracyjnym => Wojciech Mickiewicz w meczu Wigry – Orzeł Kolno. Foto: Wojciech Otłowski