Reklama

Polyend Tracker Mini. Nagraj album w podróży!

Data:

- Reklama -

Polyend, firma z Olsztyna, która w 2020 roku wprowadziła na rynek swój flagowy produkt – Tracker, jako samodzielną stację roboczą do tworzenia muzyki typu tracker, z dumą zaprezentowała swój najnowszy projekt w linii urządzeń muzycznych – Polyend Tracker Mini. Premiera urządzenia odbyła się 12 kwietnia na targach muzycznych NAMM Show 2023 w Stanach Zjednoczonych. Firma zakończyła udział w targach z hukiem, ponieważ niewielkie, ale niezwykle wszechstronne urządzenie otrzymało nagrodę „Best in show”.

Materiał partnera.

Tracker Mini został zaprojektowany z myślą o zapracowanych artystach, to kompaktowa i potężna stacja robocza, która pozwala tworzyć muzykę gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Bazując na sukcesie oryginalnego Trackera, Polyend Tracker Mini jest wypełniony funkcjami, które czynią go idealnym towarzyszem w podróży dla początkujących albo w pełni profesjonalnych producentów muzycznych. Mini jest mniejszy, lżejszy i bardziej wydajny niż jego poprzednik.

Materiały promocyjne, Polyend.

Nowe funkcje obejmują odtwarzanie sampli stereo, audio przez USB, wysokiej jakości wbudowany mikrofon i wbudowaną baterię. Mini ma również niskie opóźnienia i szybszy procesor. Polyend wysłuchał również opinii użytkowników oryginalnego Trackera i wdrożył popularne sugestie dotyczące funkcjonalności w wersji Mini, w tym ulepszony ‘headroom’, łatwiejsze zarządzanie projektem i dopracowaną ścieżkę sygnałową dla lepszego odtwarzania audio, co czyni go idealnym narzędziem do występów na żywo, na przykład w improwizowanych jam session.

Według Piotra Raczyńskiego, CEO Polyend: Polyend Tracker Mini to przenośny instrument, o którym marzyłem od lat. Korzystam z trackerów od jedenastego roku życia i zawsze uważałem, że tego rodzaju interfejs jest idealny jako towarzysz podróży. Zanim powstał oryginalny tracker, zaczęliśmy rozwijać platformę jako przenośną jednostkę zasilaną bateryjnie. Problemy z opóźnieniami i zaopatrzeniem spowodowały, że zmieniliśmy kierunek i zbudowaliśmy oryginalnego trackera w formacie dużego urządzenia. Oryginalny Tracker spotkał się z tak dużym uznaniem, że przedłużyliśmy czas jego rozwoju i ulepszyliśmy wersję Mini. Teraz mamy przenośny tracker, który jest bardziej wydajny i daje wiele możliwości na przyszłość, aby kontynuować jego rozwój i dodawać nowe funkcje.

Mimo swoich zaawansowanych funkcji, Polyend Tracker Mini jest dość łatwy w obsłudze i nadaje się zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących producentów muzycznych. Niezależnie od tego, czy jesteś zaznajomiony z oryginalnym Trackerem, czy jesteś nowy w ekosystemie Polyend, zauważysz, że workflow Tracker Mini jest przyjazny do opanowania, co pozwala na szybkie tworzenie muzyki.

Polyend Tracker Mini jest dostępny w przedsprzedaży bezpośrednio na stronie producenta: https://polyend.com/tracker-mini, a zamówienia będą realizowane od lipca 2023 r.

Aby dowiedzieć się więcej o urządzeniu i jego możliwościach, odwiedź stronę Tracker Mini Website a także profile producenta na mediach społecznościowych: Youtube, Facebook, Instagram.

Materiały promocyjne, Polyend.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

III LO współpracuje z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego...

Eksperci z Olsztyna rozwiążą problem z Zalewem Arkadia?

Czystość wody w Zalewie Arkadia w Suwałkach pozostawia wiele...

Disco, rock, arie, film, czy wspomnienia?

Propozycji spędzenia czasu z rodziną i znajomymi w najbliższych...