Reklama

Pod naszym patronatem: Film „Bo się boi”

Data:

- Reklama -

Pokaz filmu „Bo się boi” w cyklu „Kino konesera” odbędzie się we wtorek, 9 maja o godz. 18.00 w Cinema Lumiere w Suwałkach.

Beau żyje w ciągłym strachu przed światem i jego wymaganiami. Boi się ludzi, którzy oczekują od niego czegoś więcej, niż jest w stanie zaoferować, a także decyzji, które musi podjąć. Mimo to, niespodziewane zdarzenia zmuszają go do stawienia czoła swoim lękom i wyruszenia w pełną przygód podróż.

Film „Bo się boi” to nie tylko czarna komedia, ale także poruszająca opowieść o pokonywaniu własnych słabości i stawianiu czoła życiu. Reżyserem tej produkcji jest Ari Aster, znany z takich filmów jak „Dziedzictwo. Hereditary” i „Midsommar. W biały dzień”. W roli głównej występuje Joaquin Phoenix, znany między innymi z „Jokera” i „Ony”.

Studio A24, które odpowiada za takie sukcesy jak „Wszystko wszędzie naraz”, „C’mon C’mon” i „Euforia”, postawiło na pełne zaufanie wobec wizji reżysera i przyznało mu najwyższy budżet w historii firmy. W obsadzie poza Phoenixem występują także takie gwiazdy jak Amy Ryan, Parker Posey i Patti LuPone.

„Bo się boi” to najbardziej osobisty film w dorobku Ariego Astera, w którym dzieli się z widzami swoimi lękami i poczuciem humoru. Za kamerą ponownie stanął Paweł Pogorzelski, który wcześniej pracował z Asterem przy „Midsommar”.

Ta produkcja udowadnia, że współczesny horror to nie tylko strach i groza, ale także nieodparcie śmieszna komedia. Jeśli myślałeś, że już widziałeś wszystko, to „Bo się boi” z pewnością Cię zaskoczy.

O reżyserze:

Ari Aster urodził się w 1986 roku w Nowym Jorku. Najbardziej czuje się nowojorczykiem, choć w młodości kilkukrotnie się przeprowadzał. Pierwsza przeprowadzka – do angielskiego Chester – wiązała się z zawodem jego ojca, muzyka, który postanowił otworzyć w Anglii klub jazzowy. Po kilku latach rodzina przeniosła się z powrotem do Stanów Zjednoczonych, tym razem jednak do stolicy stanu Nowy Meksyk, Santa Fe. Aster podkreśla, że kontrast między dynamicznym Nowym Jorkiem a leniwym Santa Fe jest uderzający i znacznie bliżej mu do chaosu i tempa typowego dla Wielkiego Jabłka. Adresy rodziny Asterów ulegały zmianie, ale stała pozostała miłość młodego Ariego do kina, którą podkreśla w każdym wywiadzie.

Aby wziąć udział w losowaniu 2 pojedynczych biletów, wystarczy do 7 maja do godz. 16.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Z jakim operatorem filmowym najczęściej współpracuje Ari Aster?

Bilety wygrywają: Anna Ciszewska i Joanna Pszonak.

Pokaz filmu „„Bo się boi” w cyklu „Kino konesera” w Cinema Lumiere w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Nieoczekiwane zwroty akcji i emocje: „Monster” w Cinema Lumiere

Cinema Lumiere w Suwałkach zaprasza na kolejny seans w...

W tym tygodniu

Bogata w wydarzenia majówka za nami, a przed nami...

Pokaz filmu „Tyle co nic” w maju w Cinema Lumiere (wygraj bilety)

We wtorek, 7 maja w kinie Cinema Lumiere w...

W tym tygodniu…

Spotkania, pokazy filmowe (w tym w cyklu "Kino konesera"...