Reklama

Trwa majowa promocja w Teatrze Dramatycznym

Data:

- Reklama -

Teatr Dramatyczny w Białymstoku zaprasza do skorzystania z majowej promocji na zakup biletów w cenie 35 zł na spektakle grane na małej scenie: „Bóg mordu”, „Landschaft” oraz „Pani Pylińska i sekret Chopina”.

5, 6 i 7 maja br. Teatr proponuje swoim widzom spektakl pt. „Bóg mordu” w reżyserii Katarzyny Deszcz. Sztuka autorstwa Yasminy Rezy w błyskotliwy i dowcipny sposób obnaża ludzkie słabości. Przyczyną całego zamieszania jest bójka dwóch chłopców, która staje się pretekstem do spotkania rodziców pragnących kulturalnie rozwiązać konflikt. Jednak konfrontacja zamienia się w istne piekło.

Promocją objęte jest również przedstawienie „Landschaft” w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza, które zostanie wystawione 20 i 21 maja br. Ojciec trzech synów, po śmierci ich matki, a własnej żony, stara się na nowo odbudować rodzinne relacje. Czuje, że nastała nowa epoka, w której śmiało może sięgnąć po miłość swoich dzieci. Myląc władzę z wolnością, uwalnia swoje dyktatorskie zapędy. Kontrola, upokorzenie, umniejszanie wartości i posługiwanie się socjotechniką, sprawiają, że skłóca ze sobą synów i ukazuje się im jako zbawca i niekwestionowany domowy autorytet.

Ostatnią propozycją jest spektakl „Pani Pylińska i sekret Chopina” w reżyserii Adama Opatowicza, który jest opowieścią o uczuciach. To przedstawienie niezwykle plastycznie mówi o ulotności muzyki i zręcznie ubiera w słowa duchowe doznania. Nie jest to jednak spektakl tylko o muzyce – muzyka jest tu bowiem jedynie drogą do lepszego zrozumienia życia, a każda lekcja madame Pylińskiej niesie podwójne znaczenie. Spektakl zostanie zagrany 27 i 28 maja br.

Teatr Dramatyczny zachęca widzów do nabycia biletów w atrakcyjnej cenie, które mogą być doskonałym dodatkiem do prezentu na zbliżający się Dzień Matki. Promocyjne bilety będą dostępne 5 oraz 6 maja br. zarówno w Kasie Teatru (przy ul. Suraskiej 1) oraz w sprzedaży internetowej. Dokładne terminy i informacje na temat spektakli i ich lokalizacji można znaleźć na stronie internetowej: dramatyczny.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

„O co biega?” w Teatrze Dramatycznym

W Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku trwają...

Teatr Dramatyczny zaprasza na ostatnie spektakle w tym sezonie

Dzieło Ray’a Cooney’a – farsa „Wszystko w rodzinie” oraz...

Nigdy nie wiadomo – wywiad z Jolantą Hinc-Mackiewicz – reżyserką „Małych zbrodni małżeńskich”

Prezentujemy rozmowę z Jolantą Hinc-Mackiewicz reżyserką spektaklu "Małe zbrodnie...

Teatralna majówka z Teatrem Dramatycznym

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza widzów...