Reklama

Dołącz do Suwalskiej Szkółki Kolarskiej i rozwiń swoją pasję

Data:

- Reklama -

Rower to nie tylko środek transportu, lecz również źródło radości, aktywności fizycznej i emocjonujących przygód. Suwalska Szkółka Kolarska serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat, bez względu na płeć, do dołączenia do ekipy pasjonatów kolarstwa. Jeśli masz chęć spróbować swoich sił na dwóch kółkach i poznać tajniki zarówno kolarstwa górskiego, jak i szosowego, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Szkółka oferuje program szkolenia, który obejmuje szeroki zakres aktywności i umożliwia wszechstronny rozwój uczestników. Co możesz u nas znaleźć?

  • Treningi kolarskie: Niezależnie czy preferujesz jazdę po szosie, czy może wolisz trasy terenowe, zespół doświadczonych trenerów pomoże Ci doskonalić technikę jazdy i zwiększać wydolność.
  • Trenażery i wyjazdy na zawody: Dzięki treningom na trenażerach będziesz mógł(a) pracować nad kondycją niezależnie od warunków pogodowych. A gdy przyjdzie czas na rywalizację, wyjazdy na zawody to doskonała okazja do zmierzenia się z innymi pasjonatami kolarstwa.
  • Wycieczki rowerowe: Wycieczki rowerowe to nie tylko okazja do poznawania nowych tras i widoków, ale także doskonały sposób na spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze wśród osób o podobnych zainteresowaniach.
  • Testy sprawnościowe i edukacja ruchu drogowego: W ramach programu trenerzy dbają również o Twoje bezpieczeństwo. Dzięki testom sprawnościowym poznasz swoje umiejętności, a zajęcia edukacyjne nauczą Cię zasad bezpiecznego poruszania się po mieście i podstawowych przepisów ruchu drogowego.
  • Zimowe zajęcia: Nawet gdy za oknem szaleje zima, nie rezygnujemy z treningów. Zimowe zajęcia na sali gimnastycznej pozwolą Ci utrzymać kondycję i pracować nad techniką jazdy.

Nie masz własnego roweru, kasku czy stroju kolarskiego? To nie problem! Dla uczestników szkółki udostępnione zostaną rowery różnego rodzaju, kaski zapewniające bezpieczeństwo oraz stroje kolarskie, które pozwolą Ci poczuć się jak profesjonalist(k)a.

Jeśli kochasz jazdę na rowerze i marzysz o rozwijaniu swoich umiejętności w dynamicznym i pełnym pasji środowisku, to nie czekaj dłużej. Zgłoś się do Suwalskiej Szkółki Kolarskiej i dołącz do społeczności młodych entuzjastów kolarstwa. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z decyzją.

Aby dowiedzieć się więcej o szkółce oraz dokładnych terminach zajęć, możesz zadzwonić: 889 730 990.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Sukces kolarzy w Tykocinie

Klub Rowerowy MTB Suwałki w drugim wyścigu w cyklu...

Maratony Kresowe 2024 rozpoczęte: Najmłodsi kolarze z medalami

W lesie Pietrasze pod Białymstokiem, w niedzielę, 14 kwietnia,...

Finał w Siemiatyczach

W sobotę, 30 września, w Siemiatyczach odbył się finałowy...

Maratony Kresowe powróciły na Suwalszczyznę

Po długiej przerwie, 16 września 2023 roku, Maratony Kresowe...