Reklama

Popularni aktorzy, którzy pojawiali się w grach wideo

Data:

- Reklama -

Nowe technologie sprawiają, że gry coraz bardziej upodabniają się do świata nas otaczającego. Obecnie najwięksi producenci nie muszą się trudzić przy tworzeniu realistycznie odwzorowanych twarzy postaci, tylko po prostu przenoszą je do wirtualnego świata. Dzięki temu tworzone produkcje są bardziej realistyczne i pozwalają na jeszcze przyjemniejszą rozgrywkę. kasyno online Mr Bet zawiera mnóstwo produkcji powiązanych z popkulturą, ale w przypadku usług tego typu udostępnianie popularnych twarzy ogranicza się do obrazów z prawdziwymi postaciami. Te trójwymiarowe projekty pojawiają się w największych produkcjach AAA, które trafiają na konsole i komputery.

Materiał partnera.

W niniejszym artykule przedstawiamy popularnych, w wielu kręgach doskonale znanych aktorów, którzy udostępnili swoją twarz lub głos w dużych superprodukcjach z kategorii gry wideo.

Keanu Reeves — Cyberpunk 2077

Keanu Reeves to jeden z najbardziej lubianych aktorów na świecie. Aktor takich hitów jak Matrix, czy John Wick jest znany ze swojej skromności i dobroci wobec drugiego człowieka. Zagrał w kilkudziesięciu filmach i zdobył za nie dziesiątki międzynarodowych nagród.

Kiedy cieszące się ogromną popularnością — doskonale znane każdemu polskiemu graczowi studio CD Projekt Red, odpowiedzialne między innymi za serię Wiedźmin, zapowiedziało, że Keanu Reeves będzie dosłownie i w przenośni twarzą gry Cyberpunk 2077, to Internet „wybuchł”, a akcje firmy poszybowały w górę, osiągając niesamowite kwoty.

Aktor wcielił się w postać niesamowicie charyzmatycznej i tragicznej postaci zmarłego Johny’ego Silverhanda — legendy Night City. Postać towarzyszy głównemu bohaterowi przez niemal całą grę, podczas której gracz może się z nim zaprzyjaźnić. Nietrudno o to, bo pomimo mocno zarysowanych, często skrajnych poglądów, Johny jest po prostu dobrym kumplem Vi. Postać wykreowana przez Cyberpunk 2077 to zdecydowanie najlepiej przedstawiona rola aktorska w grach wideo, co można stwierdzić po objętości gry i ilości czasu, jaki Keanu Reeves prawdopodobnie poświęcił przy produkcji tej gry. Zdecydowanie było to mniej więcej tyle, ile trwają zdjęcia do produkcji filmowej.

Norman Reedus — Death Stranding

Norman Reedus to popularny aktor, który ma na swoim koncie sporo popularnych produkcji filmowych. W jego dorobku filmowym można wyróżnić Osiem Milimetrów, Święci z Bostonu, Blade II, czy American Gangster. Jednak największą popularność przyniosła mu franczyza The Walking Dead, gdzie wcielił się w ulubieńca widowni Darryla Dixona — bezkompromisowego wojownika, który błyskawicznie dostosował się do ekstremalnych warunków i zawsze stawał na wysokości zadania.

Popularny aktor wcielił się w główną postać oraz „twarz” gry Death Stranding. Produkcja już od pierwszych chwil wzbudziła ogromne zainteresowanie graczy ze względu na to, iż to nowy, tajemniczy produkt legendarnego wizjonera Hideo Kojimy. Norman Reedus wcielił się w postać Sama Portera — swego rodzaju kuriera, który porusza się po niebezpiecznym świecie i dostarcza różne przesyłki. To niesamowita historia, która na pierwszy rzut oka nie przedstawia niczego interesującego, ale z czasem gracz zaczyna dostrzegać jej głębię — zależność życia i śmierci.

Dlatego, jeżeli ktoś lubi Normana Reedusa, ale nie jest przekonany do tematyki Death Stranding, to można go uspokoić i zdecydowanie polecić tę grę, która zebrała bardzo wysokie recenzje na całym świecie.

Co ciekawe, w grze pojawia się także kilku innych popularnych aktorów, którzy mają na swoich kontach dziesiątki produkcji filmowych. Wśród nich warto wyróżnić:

  • Madsa Mikkelsena,
  • Lindsay Wagner,
  • Leyę Seydoux.

Kit Harington — Call of Duty: Infinite Warfare

Mimo że nazwisko tego aktora być może nie jest już tak dobrze rozpoznawalne, to jego twarzy nie da się pomylić z nikim innym. Jeżeli ktoś oglądał serial Gra o Tron, to z pewnością kojarzy jednego z głównych bohaterów, który przetrwał wszystkie sezony. Kit Harington wcielił się w postać Jona Snowa — bękarta Neda Starka, zaprzysiężonego Czarnej Straży i… Po zakończeniu serialu aktor pojawiał się raczej w mniej rozpoznawalnych produkcjach, więc nadal „ciąży” mu łatka Jona Snowa.

Aktor w 2016 roku użyczył swojej twarzy do Call of Duty: Infinite Warfare — produkcji należącej do jednej z najbardziej kasowych serii w historii gier wideo. Wcielił się w drugoplanową postać Admirała Salena Kotcha podczas futurystycznej wojny przedstawianej w grze. Mimo że nie zdecydowano się umieścić go w samym centrum wydarzeń (jak zrobiono np. z Keanu Reevesem w Cyberpunk 2077), to wystarczyło, aby stał się twarzą kampanii promocyjnej.

Mark Hamill — Batman: seria Arkham

Marka Hamilla nie trzeba przedstawiać nikomu, kto interesuje się kinematografią. To kultowa postać w świecie filmów, która wcieliła się w postać Luke’a Skywalkera w pierwszej i trzeciej (pod względem wydania) trylogii Gwiezdnych Wojen. Sympatyczny aktor grający dobrodusznego Luke’a szybko zyskał sympatię i pozytywną opinię odbiorców na całym świecie. Od premiery Gwiezdnych Wojen minęło już blisko 50 lat i w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Aktor od wielu lat jest związany z marką DC, gdzie regularnie udziela swojej twarzy i głosu postaci Jokera. Współpraca rozpoczęła się w 1992 roku przy serialu animowanym i trwa do dzisiaj, czego dowodem jest współpraca z twórcami serii Batman Arkham, która zdobyła doskonałe recenzje na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Krzysztof Bosak w Suwałkach: Konfederacja głosem kontra-establishmentu?

Do wyborów pozostało 17 dni. W środę, 27 września...

Po koncercie TVP – wydeptana trawa i ukruszone krawężniki

Po koncercie "Razem dla bezpiecznych granic" transmitowanym przez TVP,...

Kiedy tężnia?

W kwietniu informowaliśmy o tym, że Suwałki zyskają kolejną...

Rail Baltica: pierwsze pociągi pojadą nowym mostem nad Narwią

Gotowy są nowe mosty kolejowe nad Narwią w Uhowie....