Reklama

Film, którego nie możesz przegapić: „Sound of Freedom” w Cinema Lumiere

Data:

- Reklama -

Jeden z największych filmowych fenomenów współczesnego kina! Zamrożony przez mainstreamowych dystrybutorów przeleżał na półce 5 lat (rok produkcji – 2018). Wykupiony dzięki publicznej zbiórce i mobilizacji dziesiątek tysięcy widzów trafił z początkiem lipca do amerykańskich kin i wywrócił letni box office do góry nogami. Bez typowej dla Hollywood, idącej w miliony dolarów promocji, ale za to z rozchodzącą się wirusowo opinią, że to „film, który każdy powinien zobaczyć”, wspiął się na szczyt rankingów ocen i oglądalności. W Suwałkach będzie go można obejrzeć od 15 września.

„Dźwięk Wolności”, znany również jako „Sound of Freedom”, to film opowiadający historię Tima Ballarda, byłego agenta rządowego USA, który zdecydował się poświęcić życie na ratowanie dzieci przed strasznym losem. Wybitna gra aktorska, w tym role Jima Caviezela, Miry Sorvino, a także Billa Campa, sprawiają, że historia ta staje się jeszcze bardziej poruszająca.

Film opowiada o Timie Ballardzie, byłym agencie rządowym USA, który porzucił swoje poprzednie życie, aby ratować dzieci z rąk handlarzy ludźmi. Ballard jest założycielem organizacji „Operation Underground Railroad”, która od wielu lat prowadzi globalne operacje ratowania dzieci z rąk przestępców.

Materiały dystrybutora.

„Dźwięk Wolności” stał się jednym z największych fenomenów współczesnego kina. Film, który początkowo nie mógł znaleźć dystrybutora, został wykupiony dzięki publicznej zbiórce i mobilizacji dziesiątek tysięcy widzów, wspiął się na szczyt rankingów ocen i oglądalności, pomimo braku typowej dla Hollywood promocji.

„Dźwięk Wolności” zadebiutował w amerykańskich kinach w lipcu. Długo czekał na polskiego dystrybutora – trafi również do Cinema Lumiere w Suwałkach, gdzie będzie go można obejrzeć od 15 września 2023 roku.

Handel ludźmi jest DRUGĄ NAJBARDZIEJ DOCHODOWĄ NIELEGALNĄ BRANŻĄ w Stanach Zjednoczonych, ustępując tylko handlowi narkotykami. Szacuje się, że w handel ludźmi dotyczy nawet 49,6 MILIONA OSÓB, z czego 27,6 MILIONA pracuje w przymusie lub jest wykorzystywanych seksualnie. Spośród milionów ofiar handlu ludźmi, 35% TO DZIECI. Powszechne formy handlu dziećmi obejmują przymusowe małżeństwa, żebractwo, pracę w wyzyskujących zakładach, produkcję pornografii, pracę na fermach dla migrantów, pracę domową, turystykę seksualną i rekrutację do grup zbrojnych. W 2021 roku 72% SYTUACJI ZWIĄZANYCH Z HANDLEM DOTYCZYŁO WYKORZYSTYWANIA SEKSUALNEGO.

Zaginięcia dzieci w Polsce.


Aby wziąć udział w losowaniu 2 pojedynczych biletów na film SOUND OF FREEDOM, wystarczy do 13 września do godz. 10.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Czym jest ruch QAnon? Bilety wygrywają: Agnieszka Rejmontowicz i Agnieszka Sadowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Tydzień z muzyką

W tym tygodniu wśród propozycji kulturalnych dominują wydarzenia muzyczne....

Nieoczekiwane zwroty akcji i emocje: „Monster” w Cinema Lumiere

Cinema Lumiere w Suwałkach zaprasza na kolejny seans w...

W tym tygodniu

Bogata w wydarzenia majówka za nami, a przed nami...

Pokaz filmu „Tyle co nic” w maju w Cinema Lumiere (wygraj bilety)

We wtorek, 7 maja w kinie Cinema Lumiere w...