Pierwsza edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych już niebawem w Suwałkach

- Reklama -

Suwałki szykują się do niezwykłego wydarzenia, które zachwyci miłośników zieleni i dekoracji wnętrz. To Festiwal Roślin, który odbędzie się w dniach 23-24 września w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wojska Polskiego 2. To nie lada gratka dla pasjonatów ogrodnictwa i wszystkich tych, którzy marzą o ozdobieniu swojego mieszkania pięknymi roślinami doniczkowymi.

Co sprawia, że Festiwal Roślin w Suwałkach jest tak wyjątkowy? Przekonali się o tym już mieszkańcy Białegostoku, w którym wydarzenie odbywa się co roku. To przede wszystkim ogromna ilość roślin prosto z hodowli. Co edycję pojawiają się nowe, piękne gatunki roślin, które rozszerzają już i tak bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. Jeśli jesteś miłośnikiem roślin kolekcjonerskich, to także znajdziesz tu coś dla siebie. Co istotne, ceny roślin na Festiwalu Roślin mają być bezkonkurencyjnie niskie.

WSTĘP BEZPŁATNY.

Ale Festiwal Roślin to nie tylko rośliny doniczkowe. To również okazja do zakupu bestsellerowych książek związanych z ogrodnictwem, ekologią, możliwość nabycia akcesoriów dla pasjonatów oraz wielu innych produktów, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom zieleni.

Co jeszcze czeka na uczestników festiwalu? Przede wszystkim niezwykle atrakcyjne ceny. Już od 5 złotych będzie można znaleźć piękne rośliny doniczkowe. Aby przekonać się o korzyściach finansowych, na cenówkach będzie informacja o cenach tych samych roślin w innych sklepach. To doskonała okazja, aby oszczędzić, inwestując w piękno natury.

Na Festiwalu Roślin dostępne będą zarówno małe, jak i duże rośliny, różne wzory doniczek, ekonawozy, środki ochrony roślin. Jakość roślin jest gwarantowana, ponieważ przywożone są one prosto z hodowli. To oznacza, że są one zdrowsze i piękniejsze niż te, które można znaleźć w marketach.

Warto również dodać, że wstęp na Festiwal Roślin jest bezpłatny, a płatność możliwa jest gotówką, kartą lub BLIK-iem.

Festiwal Roślin w Hali OSiR w Suwałkach odbędzie się 23 września (sobota) w godzinach 8:00-20:00 oraz 24 września (niedziela) w godzinach 10:00-18:00. To niezwykła okazja, aby stać się częścią tej zielonej rewolucji i ozdobić swoje życie pięknymi roślinami doniczkowymi. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!

Fot. Materiały organizatora


Dzięki uprzejmości organizatora aż 6 naszych czytelników może wygrać książki autorstwa Michała Mazika pt. „Pielęgnacja roślin pokojowych. Ponad 100 najpopularniejszych roślin doniczkowych”. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 20 września do god. 17.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Czy w czasach starożytnych ozdabiano wnętrza roślinami? Jeśli tak, to jakimi i w jakim zakresie?

Książki wygrywają: Justyna Dąbrowska, Agnieszka Sadowska, Wiktor Dąbrowski, Joanna Kowalewska, Daniel Sowulewski, Anna Butkiewicz.

Festiwal Roślin w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Przeczytaj więcej
Powiązane

Turniej piłki ręcznej ku pamięci Witolda Grodzkiego i Marcina Czyżyka – fotorelacja

W suwalskiej Hali OSIR odbył się turniej piłki ręcznej...

W hali OSiR tymczasowe miejsce pobytu uchodźców. Ukraińcy mogą zgłosić się po dary do Areny

Zgodnie z poleceniem Wojewody Podlaskiego w najbliższych czasie suwalska...

Ślepsk nie dał pograć AZS-owi Częstochowa

Nieoczekiwanie pewne zwycięstwo w hicie 2. kolejki odnieśli wicemistrzowie...

Za nami druga kolejka Reso Suwałki Football League (fotorelacja)

W drugiej kolejce RESO Suwałki Football League, która w...
Exit mobile version