Reklama

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2023: Suwalczanka w finale

Data:

- Reklama -

Maja Krzyżewska, młoda utalentowana wokalistka z Suwałk, podopieczna Emila Kulbackiego – instruktora z Suwalskiego Ośrodka Kultury, odniosła wielki sukces w programie „Szansa na Sukces” i zdobyła szansę reprezentowania Polski na Eurowizji Junior 2023. Jej występ w trzecim odcinku półfinałowym programu zachwycił zarówno jury, jak i widzów, co zaowocowało awansem do finału.

W trzecim odcinku półfinałowym, Maja zaśpiewała utwór „Set Fire To The Rain” z repertuaru Adele. To wyjątkowe wykonanie wzbudziło duże emocje wśród widzów i ekspertów muzycznych. Jury, w składzie którego znaleźli się Marek Sierocki, Gromee (znany z udziału w Eurowizji 2018), oraz Viki Gabor (zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019), jednogłośnie uznało jej występ za godny finału.

Maja Krzyżewska nie jest nowa w świecie muzyki. Wcześniej brała udział w szóstej edycji programu „The Voice Kids”, gdzie jej talent został dostrzeżony. Wtedy dołączyła do drużyny Cleo, co było początkiem jej muzycznej przygody. Poza śpiewaniem, Maja pasjonuje się również ćwiczeniami na szarfie akrobatycznej i podróżami, co sprawia, że jest artystką wszechstronną.

Teraz Maja Krzyżewska ma szansę zdobyć jeszcze większą sławę, reprezentując Polskę na Eurowizji Junior 2023, która odbędzie się w Nicei 26 listopada. Warto zaznaczyć, że ta edycja Eurowizji Junior będzie szczególnie wymagająca, ponieważ wszyscy uczestnicy będą musieli występować na żywo, bez wcześniej nagranych nakładek wideo. To także pierwsza edycja, w której nie będzie dozwolone wykorzystywanie sprzętów usprawniających wokal. Jednak Maja Krzyżewska z pewnością będzie gotowa na tę wyjątkową przygodę.

Finał programu „Szansa na Sukces” odbędzie się już w niedzielę, 24 września, o godzinie 15:10. Będzie to dwuetapowa weryfikacja, w której uczestnicy wykonają covery i zostaną ocenieni przez jury oraz telewidzów, a następnie najlepsi dwaj uczestnicy zaprezentują oryginalne piosenki, przygotowane specjalnie na potrzeby Eurowizji Junior. Ostatecznego zwycięzcę wybiorą telewidzowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

„Wigraszek” oficjalnie wystartował! Relacja z czwartkowego uroczystego otwarcia festiwalu

Po roku przerwy powrócił, co cieszy i uczestników, i...

Tribute to Clarence „Mr. Gospel” Eggleton – ocean emocji podczas finałowego koncertu VII Soulwałki Gospel Workshop

Siódma edycja Soulwałki Gospel Workshop przeszła do historii, ale...

Militia rozgrzała publiczność. Piątkowy koncert w SOK-u

Piątkowy (24 maja) wczesny wieczór to idealna pora na...