Reklama

„Koniec Świata” na scenie Black Pub Komin w Suwałkach

Data:

- Reklama -

W sobotę, 11 listopada o godz. 20.00 miłośnicy muzyki rockowej i nie tylko będą mieli okazję posłuchać zespołu „Koniec Świata” w Black Pub Komin w Suwałkach. To wyjątkowe wydarzenie może przyciągnąć fanów muzyki ska, punkowej i folkowych rytmów.

Historia zespołu „Koniec Świata” sięga 2000 roku, kiedy to skład został założony w Katowicach przez Jacka (Dżekiego) Stęszewskiego, wokalistę i gitarzystę. Wraz z nim do składu dołączyli Jacek (Czepek) Czepułkowski, Marek (Melo) Mrzyczek, Szymon (Szymek) Cirbus oraz Michał Sobczyk. Już ich pierwszy album, zatytułowany „Korzenie,” zdobył uznanie i pozwolił zespołowi rozpocząć trasy koncertowe na najlepszych festiwalach muzycznych w Polsce, Niemczech, Słowacji i Czechach.

Drugi album zespołu, „Symfonia na sprzedaż,” wydany w 2002 roku, pozwolił zespołowi zagrać na festiwalu Woodstock. Zespół kontynuował swoją trasę koncertową i zdobywał coraz większe uznanie publiczności.

W maju 2005 roku zespół „Koniec Świata” wydał swój trzeci album, zatytułowany „Kino Mockba,” który okazał się prawdziwym hitem. Ich utwór „Granat w plecaku” został nawet nominowany do nagrody Bisery 2005, organizowanej przez radio BIS. To był rok pełen sukcesów i nowych wyzwań, które zespół śmiało podejmował.

W ciągu lat zespół przechodził zmiany personalne, ale nadal regularnie koncertował i nagrywał krążki. Ich kolejne albumy, takie jak „Burgerbar,” „Oranżada,” „Hotel Polonia,” czy „God Shave the Queen,” zdobywały uznanie krytyków i fanów. W 2017 roku zespół zagrał nawet za oceanem, koncertując w Toronto.

W 2023 roku zespół „Koniec Świata” wciąż jest w dobrej formie i można go usłyszeć już za kilka dni w Suwałkach. Koncert w Black Pub Komin to część trasy o nazwie „Folk Tour 2”, która obejmuje występy w wielu miastach Polski, w tym Białymstoku, Elblągu, Warszawie, Szczecinie, Poznaniu i Krakowie.


Aby wziąć udział w losowaniu zaproszenia dla 2 osób na koncert w Black Pub Komin w Suwałkach, wystarczy do 8 listopada do godz. 16.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Muzycy „Końca Świata” nagrali kiedyś muzykę do filmu – jakiego?

Zaproszenie wygrywa Patrycja Bobrowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

„Lupa” zagra w Kominie

Zapraszamy na niezapomniany wieczór muzycznych doznań w Black Pub...

Piotr Bukartyk wystąpił w Black Pub Komin

W niedzielny (14 maja) wieczór w suwalskim Black Pub...

Motoemocje i muzyka

Zachęcamy do zapoznania się ze zbliżającymi się wydarzeniami -...

Piotr Bukartyk wystąpi w Suwałkach z nowym programem

Piotr Bukartyk to jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci polskiej...