Reklama

Przed nami 3 kolejka Lotto Ekstraligi Badmintona

Data:

- Reklama -

Już w najbliższy wtorek o godzinie 15:00 rozegrana zastanie 3 runda Lotto Ekstraligi Badmintona. W Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wojska Polskiego 2 odbędzie się mecz okrzyknięty hitem kolejki, bowiem po przeciwnych stronach siatki staną SKB Litpol – Malow oraz broniący w tym sezonie tytułu ABRM Warszawa.

Po dobrym i udanym występie w Pucharze Polski Kobiet i Mężczyzn przyszedł czas na Ekstraligę. Widziałem moich zawodników i wiem w jak dobrej formie obecnie się znajdują. Liczę na bardzo dobre mecze oraz zwycięstwo za pełną pulę punktów – komentuje trener SKB Litpol – Malow, Jerzy Dołhan i dodaje: – Przyjeżdżamy oczywiście najsilniejszym składem. Mamy w naszych szeregach bardzo mocną zagraniczną singlistkę, zagranicznego deblistę oraz zagranicznego singlistę. Myślę, że te wsparcie w połączeniu z naszymi, krajowymi zawodnikami przyniesie nam zwycięstwo.

Po dwóch rozegranych kolejkach SKB Litpol – Malow jest liderem tabeli. W poprzednich meczach pokonali oni u siebie KS Badminton Kobierzyce wynikiem 7:0, a na wyjeździe AZS AGH Kraków również 7:0.

Mecz pomiędzy SKB Litpol Malow Suwałki a ABRM Warszawa zostanie na żywo wyemitowany na antenach TVP SPORT.

Skład SKB Litpol – Malow: Kamila Augustyn, Anastasiya Khomich, Oliwia Niedźwiedzka, Karolina Szubert, Ulyana Volskaya, Xu Wei, Danylo Bosniuk, Samy Corvee, Robert Cybulski, Michał Łogosz, Andrzej Niczyporuk, Leo Rossi, Michał Sobolewski, Adam Szolc, Przemysław Szydłowski, Mikołaj Szymanowski.

Link do wyników: https://pzbad.tournamentsoftware.com/sport/teammatches.aspx?id=5D312B12-F169-45F4-91FB-EDD8E22E269F&tid=7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

SKB Litpol – Malow Suwałki Mistrzem Polski

W środę, 5 czerwca w podwarszawskim Józefosławiu została rozegrana...

Faza Playoff Lotto Ekstraligi Badmintona

Już w najbliższą środę (5 czerwca o godzinie 9:00)...

Badminton na pograniczu

VIII Międzynarodowy Turniej Badmintona "Pogranicze 2024" im. Piotra Ołowia...

9 kolejka Lotto Ekstraligi Badmintona

Już w najbliższy wtorek (21 maja o godzinie 17:30...