Reklama

Puchar Polski Karate Kyokushin: Suwalski Klub Karate Kyokushin na podium

Data:

- Reklama -

W dniu 16 grudnia 2023 roku w Katowicach odbył się Puchar Polski Karate Kyokushin. To wydarzenie zgromadziło młodych zawodników z całej Polski, którzy zmierzyli się w konkurencjach kata i kumite, rywalizując w różnych kategoriach wiekowych: młodzik, junior młodszy, junior i senior. Na macie stanęło aż 380 utalentowanych zawodników reprezentujących 80 klubów z różnych regionów kraju.

Wśród uczestników nie zabrakło reprezentacji Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin, który wystawił czworo utalentowanych zawodników: Franciszka Kimszala, Kacpra Radzewicza, Kacpra Kluczyńskiego oraz Jolantę Płońską, trenujących pod opieką doświadczonego shihana Marka Krejpcio.

Dla Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin był to wyjątkowy moment, gdyż na koniec roku podczas sportowej rywalizacji udało się zdobyć dwa brązowe medale. Franciszek Kimszal dobrze zaprezentował się w kategorii junior młodszy do 60 kg, podobnie jak Kacper Radzewicz w kategorii junior młodszy do 70 kg. Natomiast Kacper Kluczyński, reprezentujący klub w kategorii juniorów do 75 kg, doszedł do ćwierćfinału, pokazując niezwykłe umiejętności i determinację, podobnie jak Jolanta Płońska, która w kategorii seniorek +65 kg również sięgnęła po ćwierćfinał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Suwalczanka Jolanta Płońska zwycięża na Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy

W sobotę, 15 czerwca w Skarżysku-Kamiennej odbył się Turniej...

Mamy wicemistrzynię Polski w karate

W Wieliczce, 1 czerwca 2024 roku odbyły się 51....

Relacja z Turniejów Karate

Za nami dwa turnieje karate kyokushin, w których wystartowali...

Sukces suwalczan na Turnieju Vratislavia Cup 2024

27 kwietnia br. w sercu Wrocławia odbył się Turniej...