„Czteropak” Cudowskiego, KS Śniadowo – Wigry Suwałki 1:6

Data:

W niedzielę, 21 kwietnia, zostało do rozegrania ostanie spotkanie 25 kolejki IV ligi podlaskiej. KS Śniadowo podejmowało wicelidera z Suwałk. Zgodnie z przewidywaniami piłkarze Wigier wysoko wygrali, a bohaterem meczu został Krzysztof Cudowski. Już w pierwszej połowie ustrzelił klasycznego hat-tricka, a w drugiej połowie pokonał bramkarza gości jeszcze raz. Pozostałe dwa trafienia dla biało-niebieskich uzyskali: Kamil Zalewski oraz Filip Kozłowski.

Wigry Suwałki wciąż tracą do lidera z Wasilkowa trzy punkty. Za tydzień (sobota, 27 kwietnia) biało-niebiescy podejmują na Zarzeczu drużynę Promienia Mońki. Początek spotkania o godzinie 18.

KS Śniadowo – Wigry Suwałki 1:6 (0:4)

Foto ilustrujące (mecz Wigry – KS Śniadowo 5:2 z 13 września 2023): Wojciech Otłowski