Reklama

30. Finał Wojewódzki w Minisiatkówce Dziewcząt Kinder+Sport

Data:

- Reklama -

Finał Wojewódzki 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving odbył się w sobotę, 18 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Zawody rozegrano w czterech kategoriach: dwójek, trójek, czwórek i po raz drugi w historii – w singlach. W zmaganiach wzięły udział najlepsze drużyny dziewcząt województwa podlaskiego, które uzyskały awans do finału w lokalnych turniejach eliminacyjnych.

Aż trzy najlepsze drużyny z każdej kategorii zagrają w Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving w Katowicach, który odbędzie się w dniach 28-30 czerwca. Kwalifikacje do katowickiego finału, puchary i pamiątkowe medale wręczyli zawodniczkom i trenerom najlepszych zespołów – Dariusz Jaworowski, prezes Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej, Marek Klimaszewski, wiceprezes POZPS i trener SUKSS Suwałki, Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, Beata Harasimowicz, wiceprezes Stowarzyszenia Ślepsk Malow Suwałki oraz Jakub Macyra i Łukasz Rudzewicz, reprezentujący biało-niebieskich. W porannym otwarciu zawodów wziął natomiast udział Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, który dokonał oficjalnego rozpoczęcia turnieju i przywitał wszystkie, obecne w hali uczestniczki rywalizacji.

Klasyfikacja końcowa Finału Wojewódzkiego 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving.

Kategoria singli dziewcząt: 1. ŁAPS Łapy (Maria Suchodolska); 2. UKS Set III Wasilków (Pola Kownacka); 3. Orły Białystok I (Zuzanna Groblewska)

Kategoria dwójek dziewcząt: 1. MOSiR Bielsk Podlaski; 2. UKS Olimpik Mońki I; 3. SAS Sejneńska Akademia Siatkówki 1

Kategoria trójek dziewcząt: 1. KS BAS SP 9 1 Białystok; 2. UKS Set I Wasilków; 3. SAS Sejneńska Akademia Siatkówki 1

Kategoria czwórek dziewcząt: 1. KS BAS SP 26 1 Białystok; 2. KS BAS SP 9 1 Białystok; 3. SAS Sejneńska Akademia Siatkówki 1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

30. Finał Wojewódzki w Minisiatkówce Chłopców Kinder+Sport

Kolejny Finał Wojewódzki 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce...

Zmiany w sztabie szkoleniowym Ślepska Malow Suwałki

Andrzej Sawicki i Damian Słabiński nie będą współtworzyć sztabu...

Biało-niebiescy ostatecznie na jedenastym miejscu! Ślepsk Malow wygrał w Wieluniu 3:1

Miały być przynajmniej dwa sety, a udało się wygrać...

Dwie dekady w jednym klubie! Łukasz Rudzewicz kończy grę w Ślepsku. Biało-niebiescy wygrali z Barkomem 3:0!!!

Suwalscy kibice siatkówki mają powody do radości – poniedziałkowa...