Reklama

Jest praca dla instruktora teatru w SOK

Data:

- Reklama -

Suwalski Ośrodek Kultury (SOK) w Suwałkach poszukuje pasjonata teatru, kreatywnego pedagoga z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na stanowisko Instruktora ds. Animacji i Edukacji Teatralnej.To praca na pełny etat.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

1. **Organizację i prowadzenie zajęć teatralnych**: Tworzenie i przeprowadzanie warsztatów teatralnych dla różnych grup wiekowych – dzieci, młodzieży i dorosłych.

2. **Przygotowywanie repertuaru**: Dobór odpowiedniego materiału do pracy z uczestnikami zajęć, dostosowanego do ich wieku i umiejętności.

3. **Organizację występów artystycznych**: Tworzenie możliwości prezentacji efektów pracy na scenie, zarówno wewnętrznie, jak i w formie publicznych spektakli.

4. **Przygotowanie uczestników do wydarzeń kulturalnych**: Wspieranie i przygotowanie uczestników do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Suwalski Ośrodek Kultury.

5. **Przygotowanie do konkursów**: Pomaganie uczestnikom w przygotowaniu się do udziału w konkursach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

6. **Organizację działań edukacyjnych i animacyjnych**: Tworzenie i prowadzenie różnorodnych działań wspierających rozwój uczestników poprzez sztukę teatralną.

Aby ubiegać się o to stanowisko, kandydat musi spełniać następujące wymagania:

1. **Wykształcenie wyższe**: Mile widziani są absolwenci szkół teatralnych lub osoby związane z edukacją artystyczną.

2. **Kompetencje pedagogiczne**: Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz umiejętność dostosowywania metodyki pracy do różnych grup wiekowych.

3. **Umiejętność pracy w zespole**: Zdolność efektywnej pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami Ośrodka.

4. **Kreatywność i zaangażowanie**: Zdolność do tworzenia inspirujących i atrakcyjnych zajęć oraz zaangażowania uczestników.

5. **Dyspozycyjność i odpowiedzialność**: Gotowość do elastycznego dostosowywania się do potrzeb Ośrodka oraz uczestników.

6. **Umiejętności komunikacyjne**: Doskonała komunikatywność, zarówno w relacji z uczestnikami, jak i z pracownikami Ośrodka.

7. **Doświadczenie w organizacji imprez**: Mile widziane jest doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych oraz prezentacji umiejętności na scenie.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem proszone są o przesłanie do SOK kompletnych dokumentów aplikacyjnych, obejmujących:

– Życiorys zawodowy (CV)
– List motywacyjny
– Dokumenty poświadczające wykształcenie

Dodatkowo, wymagane jest złożenie oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Termin składania dokumentów upływa 2 sierpnia 2024 roku.

Dokumenty można składać osobiście w siedzibie Suwalskiego Ośrodka Kultury, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Gwiazdy ze świata i polski akcent na koniec. Piątkowe koncerty 17. SBF

Malkontenci narzekający, że festiwal bluesowy zmierza w złą stronę...

Sukces Agaty Obuchowskiej z Art VOICE w Hiszpanii

Agata Obuchowska, utalentowana uczestniczka zajęć w studiu piosenki Art...

W lipcu 5. edycja Festiwalu „Wigrosfera”. Gwiazdą wydarzenia będzie fiński zespół Ensemble Gamut!

Festiwal "Wigrosfera" to wyjątkowe wydarzenie, które łączy muzykę z...