Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” spacerowała na slackline w Stańczykach

Data:

- Reklama -

Slackline to dyscyplina sportowa, która polega na chodzeniu po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy dwoma punktami. Jest to wyzwanie zarówno dla ciała, jak i umysłu, wymagające doskonałej równowagi i kontroli. Właśnie na taki niecodzienny pojedynek wyzwał Małgorzatę Rozenek-Majdan influencer Kuba Nowaczkiewicz.

Fot. TVN

Kuba Nowaczkiewicz zdobył popularność dzięki swoim występom na galach freakfight oraz twórczości muzycznej, którą śledzi około pół miliona osób na Instagramie. Chociaż jest znany w świecie Internetu, występ w telewizji był dla niego nowym doświadczeniem.

W piątym odcinku programu, którego premiera miała miejsce 14 maja na antenie TVN oraz na platformie Player.pl, Małgorzata i Kuba zmierzyli się w ekstremalnym zadaniu – przejściu po taśmie slackline zawieszonej na wysokości 40 metrów pomiędzy mostami kolejowymi w Stańczykach. Taśma, choć mocno napięta, uginała się pod ciężarem ciała i chwiała na boki, co sprawiało, że utrzymanie równowagi było niezwykle trudne.

Do tego arcytrudnego zadania rywale zostali przygotowani przez Filipa Oleksika, jednego z czołowych polskich slacklinerów i tricklinerów. Oleksik, mający doświadczenie w chodzeniu po taśmie nad norweskimi przepaściami, na hiszpańskiej Teneryfie oraz na amerykańskich wycieczkowcach, słynie z trenowania najlepszych slacklinerów na świecie.

Ostateczne zadanie wymagało ogromnej koncentracji i odwagi. Każdy, nawet najmniejszy błąd mógł spowodować upadek. Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła wyzwanie, przechodząc trasę w 6 minut i 39 sekund. Jednak to Kuba Nowaczkiewicz osiągnął lepszy czas, kończąc wyzwanie w 2 minuty i 52 sekundy, pokonując tym samym swoją rywalkę.

Tu obejrzysz wyzwanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” przejdzie pomiędzy mostami w Stańczykach

Małgorzata Rozenek-Majdan, osobowość telewizyjna i bizneswoman, postanowiła wywrócić swoje...

Zbliża się Orlen Rajd Polski. Co ze strefami kibica?

Niewiele stadionów piłkarskich na świecie jest w stanie pomieścić...

Orlen 74. Rajd Polski: Praw fizyki nie można oszukać. Co będzie działo się w Stańczykach?

Każda runda Rajdowych Mistrzostw Świata FIA to dla kibiców...

Bezpieczne oesy: wspólna akcja Rajdu Polski i Magazynu WRC

Na przełomie czerwca i lipca najlepsi kierowcy świata już...