Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

1. Zimowe Wejście na Zamkową 2021

7 lutego @ 11:30 - 13:00

Darmowy

Wejść zimą w szortach i bez koszulek na Górę Zamkową – brzmi jak szaleństwo? Niekoniecznie, o ile dobrze się przygotujemy do wyzwania. Suwałki NanuQ Team oraz firma Klimat zapraszają na „1. Zimowe Wejście na Zamkową 2021”!

Górskie morsowanie, bo tak nazywa się ta dziedzina sportu, to nowa pasja Polaków. Polega na chodzeniu po górach w nietypowym stroju. Podobnie jak podczas tradycyjnego morsowania, uczestnicy mają na sobie jedynie buty, szorty, czapki i rękawiczki.

Celem górskiego morsowania jest hartowanie ciała, wzmacnianie formy fizycznej i psychicznej, budowanie odporności m.in. w walce z COVID 19.

WAŻNE! To, co może wydawać się niezrozumiałym wariactwem, nie jest czymś złym, dopóki pamięta się o podstawowych zasadach. Wymagane jest, aby uczestnicy byli sprawni fizycznie i odporni na zimno, a także doświadczeni w aktywności fizycznej na świeżym powietrzu w temperaturze minusowej.

Już 7 lutego zapraszamy na „1. Zimowe Wejście na Zamkową 2021”. Przed nami 3 km trasy. Spotykamy się o godzinie 11:30 na parkingu pod Górą Zamkową w Suwalskim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły

Data:
7 lutego
Czas:
11:30 - 13:00
Koszt:
Darmowy

Miejsce

Góra Zamkowa
Suwalski Park Krajobrazowy
Szurpiły, Poland
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: