Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

28. Przystanek Olecko

19 lipca - 25 lipca

Ogłaszamy program Przystanku Olecko! Przed nami 37 wydarzeń, koncerty, wystawy, spektakle i warsztaty – mnóstwo warsztatów. A także mnóstwo gości!

Przystanek Olecko potrwa od 19 lipca (poniedziałek) do 25 lipca (niedziela). Program jest bardzo bogaty i wypełni cały tydzień od rana do wieczora.

Czekaliście na koncerty? Na Przystanku: Muzyka zagrają: Kult, Lady Pank, Łydka Grubasa, Kundle i Dary Lasu oraz Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Weroniki Kordkowskiej. Dla tych wszystkich, którym nie wystarczy słuchanie i lubią pograć oraz pośpiewać mamy: Workshop Rytmu dookoła Największego Bębna Świata pod wodzą Ryszarda Bazarnika i warsztaty wokalne „Śpiewo-krzyk” prowadzone przez Annę Szafranowską (oba zakończone pokazami na finał), a także Scenę Otwartą w Palecie Smaków na Placu Wolności oraz pierwszą w naszym mieście imprezę Silent Disco.

Tęsknicie za kinem? Na Przystanku: Nowe Media czeka nas Kinoterapia z samym Tomaszem Raczkiem, seans w Kinie Samochodowym, warsztaty fotografii ulicznej z Radosławem Krupińskim oraz pozowanie do portretów stylizowanych na znane obrazy.

Miłośników słowa pisanego zapraszamy na Przystanek: Literatura. Tu odbędzie się spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem, pisarskie warsztaty z Małgorzatą Wardą, literacki spacer po Olecku z Elizą Ptaszyńską oraz tworzenie książek interaktywnych z Pióropuszem.

Przystanek: Teatr to animacje teatru The art. „W krainie Minionków” oraz finał dorocznego Pleneru Radosnej Twórczości.

Chcecie uprawiać własną twórczość? Lista przystankowych aktywności na Przystanku: Sztuki Plastyczne jest bardzo długa: sztuka ebru, malowanie ceramiki i szkła, pouring, ilustracja i komiks, projektowanie mody, malowanie emocjami, plener malarski w Wojciechem Dzieszkiewiczem, tworzenie z papierowikliny, zajęcia plastyczno-sensoryczne w Strefie Bobasa. Będzie też szansa na spotkanie się z mistrzami: Urszulą Sadowską-Murawiec na wystawie jej obrazów olejnych zatytułowanej „Zjawy i inne byty” oraz Wojciechem Dzieszkiewiczem, który pokaże swoje grafiki z cyklu „A jednak zmieniło się wszystko”.

Brak Wam ruchu? Ciała rozruszacie na Przystanku: Sport z Justyną Biśtygą, która wraz z przyjaciółmi poprowadzi III Maraton Zumba Fitnes oraz Zumbę Kids. Emocje rozpalą się podczas V Oleckiej Parady Motocyklowej, a szare komórki ożywią podczas III Rodzinnych Przystankowych Mistrzostw Olecka w Szachach Szybkich.

Zapraszamy na stronę internetową rokmg.pl, na oficjalny profil Przystanku Olecko na fb, a także na profil fanów – to miejsce do dzielenia się wrażeniami, opiniami, wspomnieniami, zdjęciami i tym wszystkim, czym chcecie się z nami podzielić.

Wstęp na wszystkie wydarzenia: bezpłatny.

Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 87 520 49 48, e-mail: cit@rokmg.pl oraz Centrum Informacji Turystycznej w Olecku, Plac Wolności 22. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy od 28 czerwca 2021.

PROGRAM TUTAJ.

Szczegóły

Start:
19 lipca
Koniec:
25 lipca

Miejsce wydarzenia

Olecko
Olecko, Polska + Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: