Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suwałkach

29 stycznia @ 12:00 - 18:00

Już po raz 31. zagra w Polsce Wielka Orkiestra Świąteczna Pomocy. W programie koncerty, animacje, wydarzenia sportowe, występy zespołów z Suwalskiego Ośrodka Kultury. 29 stycznia przepełniony będzie znakomitą zabawą dla dzieci i dla dorosłych. 

Niedziela, 29.01.2023
Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem:

Chcemy wygrać z sepsą!
Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Sepsa w skrócie to zespół objawów wywołanych nagłą, niekontrolowaną reakcją organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Nasze datki zasilające Puszki Wolontariuszy pozwolą Fundacji WOŚP wyposażyć szpitale w urządzenia przyspieszające diagnostykę zakażeń.

29 stycznia zapraszamy do Suwałki Arena, odbędzie się tam 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP Suwałki przygotowuje wiele atrakcji. Wystąpią między innymi zespoły z Suwalskiego Ośrodka Kultury Suwałki Gospel Choir, Studio Piosenki Świetlik, zespoły z pracowni Tomasza Kierejszy. Będzie to dzień, w którym zebrane pieniądze wesprą walkę z sepsą.

Suwalski Sztab został  zorganizowany w tym roku przy Miejskim Klubie Sportowym Ślepsk Malow Suwałki we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach i Suwalskim Ośrodkiem Kultury, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji:
  • W dniu Finału na Arena Suwałki odbędą się zabawy i animacje skierowane do najmłodszych o które zadbają Magiczne Ludki z  Centrum Aktywności i Arteterapii PIU, oraz Naukowy Kwadracik gdzie poprzez ciekawe doświadczenia i eksperymenty dzieci są wprowadzane w świat nauki.
  • Równocześnie odbędzie się mini Turniej Szachowy organizowany przez Klub Szachowy Hańcza połączony z ABC szachów.
  • Suwalskie Wigry zaproponują Nam akcję “1947 Goli dla WOŚP ” oraz spotkanie z zawodnikami Klubu.
  • Centrum Sportów Walki Berserker’s Team Suwałki zaprezentuje czym jest brazylijskie JIU JITSU oraz MMA , nie zabraknie walk sparingowych w wykonaniu młodych wychowanków klubu. Pogramy też w Badmintona z Suwalskim Klubem Badmintona.
  • Automobilklub Suwalski zaprasza na Track Day który odbędzie się na torze przy ul.Sikorskiego, gdzie w bezpiecznych warunkach sprawdzić będzie można swoje auto i umiejętności.
  • Stacja Pogodne Suwałki to wydzraenie, które pełne atrakcji zachęca do odwiedzin.
  • Do tej pory odbyły się także dwa domowe mecze Ślepsk Malow Suwałki podczas których kwestowaliśmy z puszkami WOŚP .
  • Na scenie w Suwałki Arena zaprezentuje się Młoda Generacja Muzyków tworzących kilka suwalskich zespołów: The Walls Will Colapse, Cursed Knowledge, Who Asked,  Pancermałpa, Society”s Error 404, Exitilium.
  • Wiktoria Szulewska z pokazem tańca nowoczesnego.
Na terenie naszego miasta pojawi się 100 wolontariuszy z puszkami WOŚP, zachęcamy do wzięcia udziały w tegorocznym finale WOŚP.

Szczegóły

Data:
29 stycznia
Godzina:
12:00 - 18:00

Miejsce wydarzenia

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, Podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj