Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

42. Rajd Suwalski U.T. Jurewicz

12 maja 2023 - 14 maja 2023

Rajd Suwalski to powrót do pięknych, rajdowych tradycji w Suwałkach. W weekend 12-14 maja odbędzie się 42. edycja Rajdu Suwalskiego U.T. Jurewicz, który drugi rok z rzędu zostanie przeprowadzony w nowej odsłonie. Rajd składać się będzie z 9 odcinków oraz jednej dodatkowej próby w centrum miasta „power stage”. Dzięki takiej formule będzie on niezwykle atrakcyjnym wydarzeniem zarówno dla załóg biorących w nim udział, ale także dla publiczności.

42. Rajd Suwalski to część Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego, dzięki czemu odwiedzą nas załogi z całego województwa Podlaskiego, a dziś wiemy, że będą to również załogi z innych części Polski.

Oprócz samych odcinków specjalnych rajd ma być formą edukacji oraz promocji motorsportu w Suwałkach. A pomoże nam w tym Ambasador Rajdu, którym jest Pan Maciej Wisławski. Dwukrotny Mistrz Polski oraz Mistrz Europy w duecie z Panem Krzysztofem Hołowczycem. Zapraszamy serdecznie na otwarte spotkanie z Panem Maciejem Wisławskim, które odbędzie się 12 maja o godzinie 18.00 w Hotelu Loft 1898 w Suwałkach.

42. Rajd Suwalski odbędzie się 14 maja w niedzielę. Sercem rajdu będzie Suwałki Arena oraz otaczające ją tereny, na miejscu chcemy zorganizować park maszyn zawodników, strefę animacji dla dzieci, strefę gastronomiczną, scenę oraz przestrzeń dla wystawców.

Rajd rozpocznie się około godziny 10.00 pod Suwałki Arena. Również w tym miejscu o godzinie 16.00 ruszy odcinek specjalny „power stage”.

Details

Start:
12 maja 2023
End:
14 maja 2023

Venue

Suwałki
skrzyżowanie ul. Utrata i Przytorowa
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj