Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Alosza Awdiejew z zespołem – koncert jubileuszowy w Suwałkach

13 stycznia 2017 @ 19:00 - 20:00

80zł

Alosza Awdiejew, człowiek-orkiestra. Wybitny artysta, który łączy swoją wieloletnią karierę sceniczną z pasją i pracą na polach szeroko pojętej kultury i nauki. Człowiek-instytucja, wyjątkowy artysta estradowy i jednocześnie profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktor, felietonista, tłumacz, pisarz, kompozytor. We wszystkim towarzyszy mu jednak zasada, by być potrzebnym zarówno widzom, czytelnikom jak i słuchaczom. Bo to zawsze oni są najważniejsi i tylko dla nich powstają kolejne utwory.

Przy dźwiękach cygańskich i rosyjskich romansów przez kilka godzin przywołany zostanie smak zapomnianych już historii. Na własnej skórze odczujemy chłód nocy, jak i ciepło bijące z dogasającego ogniska. Nie zabraknie również odeskich i żydowskich piosenek ulicznych, a idąc wąskimi ulicami sztetli i podmiejskich kamienic, cofniemy się w czasie i dotkniemy historii, która odeszła w niepamięć.

Koncert Jubileuszowy Aloszy Awdiejewa z zespołem odbędzie się 13 stycznia 2017 o godz. 19:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Bilety: kasa SOK, Sieć Salonów Empik, EBilet.pl, Eventim,pl

Cena Biletów: od 80 zł

Szczegóły

Data:
13 stycznia 2017
Godzina:
19:00 - 20:00
Koszt:
80zł
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: