Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Art-Plast: PTAKI SUWALSZCZYZNY – zajęcia plastyczne w Suwałkach

22 maja @ 11:00 - 13:00

Zapraszamy na kolejne familijne warsztaty artystyczne, podczas których pod kierunkiem Haliny Mackiewicz, razem z mamą i tatą wyczarujemy kolorowe, rozśpiewane ptaki zamieszkujące Suwalszczyznę. Do wspólnego działania, eksperymentowania i szukania nowych, ciekawych rozwiązań plastycznych zachęcamy całe rodziny.

22.05.2021, godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Warsztaty “Art Plast” to  propozycja dla rodzin lubiących spędzać czas razem, otwartych na twórcze wyzwania, kreatywnych i szukających ciekawych sposobów na aktywny czas z dziećmi. Spotkania wspierają artystyczny rozwój dziecka i otwierają na nowe możliwości w autokreacji.

Majowe warsztaty rozpoczniemy od wysłuchania ptasich treli i obejrzenia fotografii i rysunków ptaków. Dowiemy się, jakie ptaki zamieszkują Suwalszczyznę, jaki mają kształt i kolor, w jakim środowisku żyją i gdzie lubią przebywać. Ta wiedza pomoże nam przy tworzeniu własnego ptaszka. Z kartonu, papieru, sznurka i tkanin wyczarujemy niesamowite latające istoty. Na koniec, osadzimy ptaki na patyczkach, aby można było je eksponować w różnych miejscach.

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracownia Plastyczna Centrum SOK. Spotkanie odbędzie się w Pracowni Plastycznej Centrum, w budynku SOK przy ul. Noniewicza 71.

Szczegóły

Data:
22 maja
Czas:
11:00 - 13:00

Miejsce

SOK, Noniewicza
ul. Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: