Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Augustynki – Kiermasz Rękodzieła w Augustowie

1 sierpnia @ 10:00 - 2 sierpnia @ 18:00

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na kolejną edycję Augustynek – kiermaszu rękodzieła. Już w weekend 1 i 2 sierpnia w godzinach od 10:00 do 18:00 teren przy amfiteatrze nad Neckiem stanie się prawdziwym rękodzielniczym centrum województwa podlaskiego – ręcznie robiona biżuteria, ceramika, maskotki i inne cieszące oko i duszę drobiazgi wykonane ręcznie, według autorskich pomysłów. Wszystko to, uzupełnione o kulinarne wspaniałości, stanie się głównym punktem programu Augustynek.

Przechadzanie się między stoiskami i polowanie na regionalne rozmaitości umilać będzie folkowe granie. W sobotę o 14:30 na scenie amfiteatru stanie zespół Narwianie oraz działający przy Augustowskich Placówkach Kultury chór Melodia. W niedzielę zaś – także od 14:30 – podziwiać będzie można Zespół Tańca Ludowego Bystry (działający przy APK) oraz grupę Czeremszyna.

Serdecznie zapraszamy – bądźcie z nami.

Wstęp wolny

APK

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

Szczegóły

Start:
1 sierpnia @ 10:00
Koniec:
2 sierpnia @ 18:00

Miejsce

Amfiteatr nad jez. Necko
Augustów, Polska + Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: