Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czas Dzięciołów nad Wigrami – spotkanie online

15 kwietnia @ 19:00 - 20:00

Wiosna to w przyrodzie niesamowity czas. Szczególny czas ptaków, kiedy są one bardzo aktywne. Wszędzie je słychać i łatwo dostrzec, gdyż liście na drzewach i krzewach dopiero się rozwijają,

WPN zaprasza na rozmowę o dzięciołach z ornitologiem Adamem Zbyrytem w czwartek 15 kwietnia o godzinie 19.00. Aby uzyskać link do spotkania należy wysłać zgłoszenie na edukacja@wigry.org.pl.

W dniach 16 – 18 kwietnia WPN zachęca do spacerów po lesie, do obserwacji i fotografowania dzięciołów, i innych ptaków. Zdjęcia umieszczamy w dyskusji wydarzenia fb Czas Dzięciołów. Wybrane fotografie nagrodzone zostaną gadżetami.

W weekend 17 – 18 kwietnia w Wigierskim Parku Narodowym, na ścieżkach edukacyjnych Las i Suchary w Krzywem odbędzie się ornitologiczna gra terenowa. Instrukcja do gry będzie umieszczona przy bramie na początku ścieżki Las.

Adam Zbyryt – Pracownik Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków (PTOP) i Wydziału Biologii Uniwersytetu w Białymstoku, twórca audycji w radio 357, autor książek o przyrodzie „Ptaki Puszczy Białowieskiej” i „Krajobraz strachu”. Na co dzień zajmuje się ochroną i badaniem ptaków.

Szczegóły

Data:
15 kwietnia
Czas:
19:00 - 20:00

Miejsce

Internet
Polska + Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: