Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dziecięca Akademia Rękodzieła. W poszukiwaniu zimy – warsztaty plastyczne w Suwałkach

29 stycznia @ 11:00 - 13:00

8zł

Podczas Dziecięcej Akademii Rękodzieła pt. W poszukiwaniu zimy, młodzi adepci sztuki przybiorą rolę detektywów. Dzieci będą rozwiązywać zagadki, szukać tropów i wskazówek, które pozwolą odnaleźć im oznaki zimy. Jeżeli pogoda pozwoli, na eksplorację wyruszymy również na zewnątrz. Trudy poszukiwań zwieńczone zostaną warsztatami zimowych dekoracji. Zajęcia odbędą się 29.01.2022, godz. 11.00 w SOK (Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5), wstęp: 8 zł – liczba miejsc ograniczona.

Podczas Dziecięcej Akademii Rękodzieła pt. W poszukiwaniu zimy, młodzi adepci sztuki przybiorą rolę detektywów. Dzieci będą rozwiązywać zagadki, szukać tropów i wskazówek, które pozwolą odnaleźć im zimę. Jeżeli pogoda pozwoli, poszukiwania odbędą się również na zewnątrz. Trudy poszukiwań zwieńczone zostaną warsztatami zimowych dekoracji.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Szczegóły

Data:
29 stycznia
Godzina:
11:00 - 13:00
Koszt:
8zł

Miejsce wydarzenia

Galeria Patio SOK
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: