Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ferie w Suwalskim Ośrodku Kultury

20 stycznia - 31 stycznia

Zimowa Akademia Turystyczna

Zimowa przerwa od szkoły już niedługo. I nawet jeśli ferie przyjdą szybciej niż zima, to odpoczynek od szkoły nie będzie nudny. Suwalski Ośrodek Kultury zamiast śniegiem sypnął mnóstwem atrakcyjnych zajęć. Sprawdźcie, co nasi instruktorzy proponują na czas wolny od szkolnych obowiązków.

20-31.01.2020
SOK, ul. Jana Pawła II 5

Wstęp na zajęcia po okazaniu dowodu wpłaty (opłaty prosimy regulować w kasie SOK).

Na fanów gier wszelkiego rodzaju czekamy z historycznymi planszówkami (młynek, alquerque, hnefatafl, senet). Pięciodniowe zajęcia zakończymy turniejem! Będzie również okazja pograć w gry fabularne, czyli RPG – opowieści z odgrywaniem ról. Przewodnikiem po świecie wyobraźni będzie Magdalena Zielińska z Pracowni Dziedzictwa Kulturowego.

Miłośników pięknego pisania zapraszamy na “Kaligrafię średniowiecza” z Magdaleną Zielińską, która proponuje również zajęcia “Zrób sobie własny notes”.

Prawdziwe cuda, m.in: ozdoby z papieru i drewna, maskotki i lalki z gałganków, zabawki przytulanki, gniotki, decoupage, a nawet mydełka i torby bawełniane, będzie można wykonać pod okiem Haliny Lutyńskiej i Lidii Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła podczas warsztatów rękodzieła,

Tych, którzy patrzą na świat kolorów zapraszamy na plastyczne zajęcia artystyczne do Pracowni Sztuk Pięknych prowadzonej przez Mieczysława Iwaszkę oraz do Pracowni Slow Art na zajęcia z Martą Taraszkiewicz, która zapowiada zabawę z papierem, ołówkiem, rysunkiem i farbami.

Wszyscy kochający ruch, z pewnością się “W kręgu tańca” prowadzonych przez Jadwigę Tylendę (taniec z pałeczką), Ewę Niedźwiecką (taniec nowoczesny) i Irynę Popovą.

Na rozśpiewanych czeka z “Piosenkami rozrywkowymi” Anna Szafranowska z Suwałki Gospel Choir.

Młodszym teatromanom polecamy udział w warsztatach teatralnych z Grażyną Filipowicz-Karp i Teatrem LUSTRO, a starszym – “3, 2, 1 IMPRO” spotkania z Mirosławą Krymską z Pracowni Przytulisko Wyobraźni.

Najmłodszych serdecznie zapraszamy do Pracowni Teatr Lalki i Aktora na “Bajki Samograjki” – czyta Joanna Łupinowicz.

Dla przyszłych filmowców przygotowaliśmy warsztaty filmowe. Bogusław Wasilewski pokaże, jak wygląda proces tworzenia filmu – od pomysłu, przez scenariusz, casting i plan, po montaż – a uczestnicy zajęć nakręcą pod jego fachowym okiem krótkie etiudy.

Szczegóły

Start:
20 stycznia
Koniec:
31 stycznia
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: