Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ferie zimowe w Suwalskim Ośrodku Kultury

24 stycznia - 6 lutego

Pracownie artystyczne, w których będą odbywały się zajęcia:

PRACOWNIE MUZYCZNE

Instruktor – Anna Szafranowska, e-mail: anna.szafranowska@soksuwalki.eu
Instruktor – Tomasz Kierejsza, e-mail: tomasz.kierejsza@soksuwalki.eu

PRACOWNIE TEATRALNE

Instruktor – Mirosława Krymska, e-mail: miroslawa.krymska@soksuwalki.eu
Instruktor – Grażyna Filipowicz-Karp, e-mail: grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu
Instruktor – Klaudia Kozakieiwcz, e-mail: klaudia.kozakiewicz@soksuwalki.eu
Instruktor – Joanna Łupinowicz,  e-mail: joanna.lupinowicz@soksuwalki.eu
Instruktor – Dorota Skłodowska, e-mail: dorota.sklodowska@soksuwalki.eu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA I RZEMIOSŁA

Instruktor – Lidia Żyniewicz, e-mail: lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu
Instruktor – Halina Lutyńska, e-mail: halina.lutynska@soksuwalki.eu

PRACOWNIE PLASTYCZNE

Instruktor – Mieczysław Iwaszko, e-mail: mieczyslaw.iwaszko@soksuwalki.eu
Instruktor – Halina Mackiewicz, e-mail: halina.mackiewicz@soksuwalki.eu
Instruktor – Andrzej Zujewicz, e-mail: andrzej.zujewicz@soksuwalki.eu

PPRACOWNIA DZIEDZICTWA KULTUROWEGO

Instruktor – Magdalena Zielińska, e-mail: magdalena.zielinska@soksuwalki.eu

GALERIA SZTUKI STARA ŁAŹNIA

Instruktor – Alina Chmielewska, e-mail: alina.chmielewska@soksuwalki.eu
Instruktor – Izabela Giczewska, e-mail: izabela.giczewska@soksuwalki.eu

Szczegóły

Początek:
24 stycznia
Koniec:
6 lutego

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: