Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 3 w Suwałkach

18 czerwca 2023

Kolejna odsłona największej w regionie imprezy o tematyce ekologicznej już niebawem. Coś dla pasjonatów natury, coś dla sportowców, coś dla dzieci – organizatorzy zapewnią moc atrakcji dla każdego odwiedzającego. A może Ty również oferujesz produkty lub usługi związane z ekologią? W takim razie masz szansę je zaprezentować. Zapraszamy na 3 edycję Festiwalu Ekologicznego EKO WIZJA!

18 czerwca – to data, którą już warto zarezerwować w swoim kalendarzu. Wspólnie z Fundacją Teraz Wschód spotkamy się w suwalskim Parku Konstytucji 3 Maja, by wspólnie bawić się, uczyć i poznawać świat na nowo.

Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA to święto ludzi, którym losy naszej planety nie są obojętne. To także pchli targ, warsztaty ekologiczne, spotkania edukacyjne, wykłady i inne działania artystyczne ukierunkowane na doskonalenie kultury życia w zgodzie z „zielonymi” wartościami. Oprócz atrakcji, które odbyły się w poprzednich latach, tym razem na odwiedzających czekają nowości.

Eko Bieg to coś, czego na Festiwalu jeszcze nie było. To nie tylko nowość, ale także gwóźdź programu tegorocznej imprezy. Obejmuje on dystans ok. 1 km i dedykowany jest wszystkim – sportowcom, biegaczom, miłośnikom spacerów i każdemu, kto chciałby się wspólnie pobawić. Co więcej pierwsze 100 osób, które się na niego zapisze, otrzyma niezwykle kolorowe, pamiątkowe koszulki. Zapisy na Eko Bieg już trwają! Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się przez stronę internetową: https://tiny.pl/wzvhx.

Szansę na pojawienie się na Festiwalu wciąż mają jeszcze wystawcy. Fundacja Teraz Wschód, która jest organizatorem Festiwalu zaprasza do współpracy firmy, które oferują ekologiczne rozwiązania lub produkty.

Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 3 odbędzie się 18 czerwca w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach. Wstęp na wydarzenie dla odwiedzających jest bezpłatny. Zapraszamy!

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Suwałki.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Województwo Podlaskie oraz Prezydent Miasta Suwałk.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nią wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć na stronie:

https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod/

Details

Date:
18 czerwca 2023

Venue

Park Konstytucji 3 Maja
Kościuszki
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj