Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Filharmonia Suwałk: Koncert zespołu Colours of Tango w Suwałkach

16 lutego @ 19:00 - 20:00

50zł
Zapraszamy na wspaniały koncert w wykonaniu zespołu Colours of Tango oraz Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Cezarego Gójskiego.
16.02.2024, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
Bilety: 50 zł
Colours of Tango to niezwykła podróż do Argentyny z początków ubiegłego wieku, gdzie na przedmieściach Buenos Aires zrodziła się jedna z najbardziej barwnych kultur świata. Tango argentyńskie to nie tylko zmysłowy i namiętny taniec, ale także różnorodna i poruszająca muzyka tworzona z pasją, pod wpływem skrajnych emocji.
Muzyczne odsłony Tanga zaprezentują: rodowity Argentyńczyk z Buenos Aires – Oscar Ovejero (śpiew), dwoje doskonałych instrumentalistów młodego pokolenia Aneta Salwińska (harfa) i Konrad Salwiński (akordeon) oraz towarzysząca im para taneczna: Łukasz Wiśniewski i Justyna Grzegorczyk.
Miłość do tanga połączyła dwoje młodych, łódzkich muzyków oraz argentyńskiego śpiewaka Oscara Ovejero, dając początek wspólnemu projektowi artystycznemu Colours of Tango. Zespół koncertował już na scenach Polski, Austrii, Niemiec i Wielkiej Brytanii, został także uhonorowany Certyfikatem Academia Nacional del Tango.
Muzyczny wieczór w Suwalskim Ośrodku Kultury jest doskonałą propozycją nie tylko na mroźne wieczory, ale także na walentynkowe spotkanie.

Details

Date:
16 lutego
Time:
19:00 - 20:00
Cost:
50zł

Venue

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj