Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suwałkach

31 stycznia @ 12:00 - 23:30

Ostatni weekend stycznia upłynie pod znakiem otwartych serc, koncertów i wydarzeń online oraz przede wszystkim otwartych serc. SOK również włączył się w dobroczynną akcję, m.in. przekazując na licytację dla WOŚP wyjątkowe przedmioty oraz udostępniając pomieszczenia przy ul. Noniewicza 71 na potrzeby suwalskiego sztabu finału i wolontariuszy WOŚP.

31.01.2021 od godz. 12.00

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia 2021 r. To już drugi finał dedykowany laryngologii. Nieprzerwana transmisja internetowa ruszy już 30 stycznia wieczorem, podczas której zaprezentuje się plejada świetnych polskich artystów, sympatyków Fundacji WOŚP. Głównym punktem działań WOŚP w stolicy, po rocznej przerwie, ponownie będą okolice Pałacu Kultury i Nauki. Telewizyjna i internetowa transmisja Finału dotrze wszędzie tam, gdzie wolontariusze i darczyńcy grają, by pomagać najmłodszym.

Również zespoły i grupy artystyczne działające w Suwalskim Ośrodku włączają się w ogólnopolską akcję wspierania Fundacji. Na scenie Sali im. A. Wajdy wystąpią m.in.: wokaliści Studia Piosenki Świetlik pod kierunkiem Emila Kulbackiego, Suwałki Gospel Choir i Zespół Śpiewu Tradycyjnego Ancyjas pod kierunkiem Anny Szafranowskiej oraz Krzysztof Masłowski, Milena Łukasiewicz-Miszkiel i Agata Gulbierz z akompaniamentem Wiesława Jarmoca, Krzysztof Krzesicki i Alexis Valles Delisle, a także tancerze Studia Tańca Flex pod kierunkiem Jadwigi Tylendy i Studia Tańca Dotyk i Dotyk X pod kierunkiem Ewy Niedźwieckiej.

Suwalski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie miał swoją siedzibę w centrum miasta, w budynku Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Noniewicza 71. To właśnie tam będzie się znajdowało centrum wsparcia wolontariuszy, którzy przez cały dzień będą zbierać w Suwałkach datki do opatrzonych sercem puszek. Na niedzielny spacer warto wybrać się właśnie w okolice ul. Noniewicza, Chłodnej i placu marsz. J. Piłsudskiego, gdzie będzie można spotkać Białą Damę – mima z Teatru Form Czarno-Białych Plama, który swoimi minami będzie zachęcać suwalczan do wsparcia tegorocznej zbiórki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Datki można również wrzucać do stacjonarnych puszek. Lokalizacje: Urząd Miejski w Suwałkach (ul. Mickiewicza 1), Malow, Producent Mebli Metalowych (ul. Wojska Polskiego 114), Dyczewscy, Zakład Przetwórstwa Mięsnego (ul. Raczkowska 60), Restauracja “U Alika” (ul. Kościuszki 98), Hurtownia Elektryczna Elektromil (ul. Mickiewicza 10), Stacje Paliw Circle K (ul. Reja 2, ul. Kowalskiego 2B).

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie transmitowany na antenie TVN, TVN24 i TTV. Transmisja na żywo będzie dostępna na player.pl, transmisja.wosp.org.pl, a także na kanale WOŚP na YouTube. Transmisję z koncertów na placu Bankowym będzie można śledzić na kanale KręciołaTV.

Szczegóły

Data:
31 stycznia
Czas:
12:00 - 23:30

Miejsce

Suwałki
skrzyżowanie ul. Utrata i Przytorowa
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: