Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Granie w bramie – koncert L. Stadt w Augustowie

28 lipca @ 20:30 - 22:00

Free

„Jeden z najciekawszych przedstawicieli rocka alternatywnego XXI wieku, świetnie łączy go z surf rockiem i psychodelią.”
Tak rozpoczyna się tekst o zespole L.Stadt na stronie culture.pl. Na witrynie tej możemy przeczytać o ciekawych artystach z różnych dziedzin kultury.
A fakt, że właśnie o tej grupie możemy tam przeczytać świadczy, że warci są poznania. Okazja się taka właśnie nadarza, ponieważ swój pierwszy koncert w Augustowie zagrają już 17 czerwca w cyklu „Granie w bramie”.
Koncert jest bezpłatny, podczas grania możliwość zaspokojenia pragnienia. Będą też przekąski. No chyba, że zaskoczy tego dnia deszcz, który w tym roku prawie nie pada
…no, to wtedy wydarzenie przeniesiemy do sali widowiskowej MDK. Będziemy o tym fakcie informować w dniu koncertu.
Znany m.in. z utworu Oczy Kamienic – przypomnianego w roku 2021 przez Męskie Granie Orkiestra – łódzki kwartet L.Stadt wraca do koncertowania. Na początek 2022 roku zapowiadany jest również premierowy singiel zespołu.
L.Stadt wydał do tej pory 4 świetnie przyjęte płyty: L.STADT (2008), EL.P (2010), YOU GOTTA MOVE (2013), L.STORY (2018), zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą ( Chorwacja, Serbia, Francja, Niemcy, Litwa, Słowacja, Rosja, Węgry, Anglia, Irlandia, Kanada, U.S.A).
Wystąpił też na wielu prestiżowych festiwalach m.in. wielokrotnie na Open’er, Off Festiwal, Coke Festival, Męskie Granie ale również SXSW (Austin), Canadian Music Week (Toronto), Indie Week (Toronto, Dublin), Afisha Picnic (Moskwa), Be Together (Litwa), Culture Collide (Los Angeles) i inne.

Szczegóły

Data:
28 lipca
Godzina:
20:30 - 22:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Augustowskie Placówki Kultury – Miejski Dom Kultury
Rynek Zygmunta Augusta
Augustów, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: