Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gwiazdka z maestro André Rieu – retransmisja koncertu w Kinie Iskra w Augustowie

6 grudnia 2021 @ 19:15 - 21:00

28zł

Zapraszamy na premierę kinową retransmisji koncertu „Gwiazdka z maestro André Rieu”

Chodźcie z nami do kina na „Gwiazdkę z maestro André Rieu”!
Rozgrzejcie Wasze serca tym pełnym niespodzianek koncertem.
Dzięki niemu poczujecie magię Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany.
Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy wspólnie obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę. A co Was czeka na wielkim ekranie?

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla Was przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozbrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje.

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

Cena biletu – 28 zł
Sprzedaż biletów w MDK, Rynek Zygmunta Augusta 9 lub na godzinę przed projekcją w holu kina Iskra
Rezerwacje/info: 876433659 lub 790228560

Szczegóły

Data:
6 grudnia 2021
Godzina:
19:15 - 21:00
Koszt:
28zł

Miejsce wydarzenia

Kino „Iskra”
ul. 3 Maja
Augustów, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: