Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak zabawa, to tylko w Notting Hill – wystawa zdjęć Kamila Jutkiewicza w Galerii Jednego Obrazu w Suwałkach

15 stycznia 2022

Free

Wizyta w Galerii Jednego Obrazu SOK będzie okazją do podziwiania zdjęć Kamila Jutkiewicza – fotografa i filmowca. Reportażowe ujęcia ze spotkań z wyjątkowymi, nietuzinkowymi ludźmi stanowią jedną z głównych cech jego twórczości. Wystawa w GJO przeniesie nas wprost na ulice Londynu, gdzie co roku, w ostatnią niedzielę i poniedziałek sierpnia około półtora miliona turystów ściąga do dzielnicy Notting Hill, aby wziąć udział w artystycznym festiwalu znanym jako Notting Hill Carnival.

Galeria Jednego Obrazu, pl. J. Piłsudskiego, wstęp wolny | wystawa czynna od 15.01.2022

Wizyta w Galerii Jednego Obrazu SOK będzie okazją do podziwiania zdjęć Kamila Jutkiewicza- fotografa i filmowca. Reportażowe ujęcia ze spotkań z wyjątkowymi, nietuzinkowymi ludźmi stanowią jedną z głównych cech jego twórczości. Wystawa w GJO przeniesie nas wprost na ulice Londynu, gdzie co roku, w ostatnią niedzielę i poniedziałek sierpnia około półtora miliona turystów ściąga do dzielnicy Notting Hill, aby wziąć udział w artystycznym festiwalu znanym jako Notting Hill Carnival.

Notting Hill Carnival to festiwal uliczny świętujący społeczność karaibską. W paradzie karnawałowej biorą udział przebrane w niesamowicie barwne kostiumy zespoły tańczące w rytm muzyki. Zabawa ciągnie się na długości 5 kilometrów, gdzie rozstawionych jest 45 scen muzycznych. Jest to jeden z największych festiwali ulicznych w Europie, z głośną muzyką, mnóstwem ulicznego jedzenia i spektakularnymi kostiumami.

Szczegóły

Data:
15 stycznia 2022
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Galeria Jednego Obrazu
Róg ul. Kościuszki i Placu Piłsudskiego
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj