Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kawiarenka obywatelska w Suwałkach: Integracja społeczna a wykluczenie społeczne

10 grudnia 2019 @ 16:00 - 18:00

Kawiarenka obywatelska

„INTEGRACJA SPOŁECZNA A WYKLUCZENIE SPOŁECZNE”

Suwałki, 10 grudnia 2019 r., godz. 16.00

Suwalska Federacja Organizacji Pozarządowych RAZEM serdecznie zaprasza zainteresowanych mieszkańców miasta, w tym szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych na kawiarenkę obywatelską, która odbędzie się we wtorek 10 grudnia o godz. 16.00 w Klubokawiarni „Gattino” przy ul. Korczaka 2A w Suwałkach (naprzeciw DH Arkadia w piwnicy pod sklepem Adidas).

Głównym tematem kawiarenki będzie tematyka integracji społecznej, problemów wykluczenia społecznego i ich aspektów w formie dyskusji o istniejących problemach i metodach ich złagodzenia dlatego zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz osób starszych, niepełnosprawnych itp. o udział w naszym spotkaniu.

Spotkanie odbędzie się w atmosferze kawiarni – przy kawie i innych słodkościach porozmawiajmy na ważne dla nas wszystkich tematy działań społecznych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem.

Spotkanie będzie miało formę dyskusji, a osobą prowadzącą – moderatorem będzie Ewa Kotowska- Prezes Stowarzyszenia dla Rozwoju w Suwałkach , Centrum Integracji Społecznej w Suwałkach

Otwarta forma kawiarenek obywatelskich daje każdemu szansę uzyskania informacji, wypowiedzenia się oraz aktywnego włączenia się w działania z zakresu interesującego go tematu, w warunkach umożliwiających poznanie się i integrację. Zachęcamy do udziału i dyskusji w tym bezpłatnym spotkaniu.

Szczegóły

Data:
10 grudnia 2019
Czas:
16:00 - 18:00

Miejsce

Klubokawiarnia Gattino
Korczaka 2 A
Suwałki, Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: