Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Klub Czarnego Krążka – Muzyka młodej generacji lat 80. XX wieku – spotkanie w Suwałkach

13 maja 2022 @ 17:00 - 18:00

Free

Klub Czarnego Krążka – Muzyka młodej generacji lat 80. XX wieku

13.05.2022, godz. 17.00

Kawiarnia Artystyczna, Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny

Lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku to to nie tylko patetyczne protest-songi, w których artyści rzucali muzyczną rękawicę reżimowi odpowiedzialnemu za stan wojenny. W tym samym czasie nastąpił też spóźniony wybuch polskiego rocka i z okien polskich blokowisk rozlegały się zupełnie inne brzmienia. Na spotkanie z muzyką zespołów Perfect, Dezerter, Brygada Kryzys, Rezerwat, Krzak, Lombardu, Kasy Chorych, TSA, Lady Punk, Republiki, Porter Band oraz Martyny Jakubowicz zaprasza Tomasz Kierejsza.

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych. Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań.

W trakcie spotkania można skorzystać z oferty Kawiarni Artystycznej prowadzonej przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu „Prolog”, starszej siostry NTSP „Bajka”.

Details

Date:
13 maja 2022
Time:
17:00 - 18:00
Cost:
Free

Venue

Kawiarenka artystyczna SOK
Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj