Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert duetu Korycki – Żukowska w Augustowie

4 lipca @ 20:00 - 21:30

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na kolejne kameralne wydarzenie muzyczne tego lata. 4 lipca o godzinie 20:00 w Restauracji Kaktusik wystąpią Andrzej Korycki i Dominika Żukowska. Artyści zafascynowani legendami rosyjskiej piosenki poetyckiej – Bułatem Okudżawą, Włodzimierzem Wysockim oraz Żanną Biczewską – zaprezentują się augustowskiej widowni w najpiękniejszych rosyjskich balladach.

Tego wieczoru nie zabraknie również żeglarskich rytmów, autorskich kompozycji Koryckiego, który z szantami związany jest już od lat 80, kiedy tworzył w zespole Stare Dzwony. W duecie z Dominiką Żukowską artysta występuje od dziesięciu lat ciesząc widownię żeglarsko-jazzowym klimatem przepełnionym liryzmem rosyjskiej ballady.

Takiego muzycznego wydarzenia nie można przegapić! Wstęp na koncert bezpłatny – ilość miejsc ograniczona, rezerwacja stolików w Restauracji Kaktusik na miejscu – 29 Listopada 2, tel. 606 832 405.

APK

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

Szczegóły

Data:
4 lipca
Czas:
20:00 - 21:30

Miejsce

Restauracja Kaktusik
Augustów, Polska + Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: