Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Lonker See w parku przy Dworze Miłosza w Krasnogrudzie

1 sierpnia @ 20:00 - 21:30

Zapraszamy na koncert w ramach cyklu Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa – NOWA MUZYKA W SEJNACH. LONKER SEE w kolaboracji z Orkiestrą Klezmerską Teatru Sejneńskiego. Ożyją lasy, proszę Państwa, zapraszamy.
Koncert odbędzie się w parku Dworu Miłosza w Krasnogrudzie, bilety 25, 30 zł g. 20.00. Bilety do zakupienia przed koncertem.

Lonker See to projekt, który zaczął swoją działalność jako ambientowy duet Bartosza Boro Borowskiego i Joanny Kucharskiej, znanych z 1926 czy Kiev Office.
Po nagraniu Epki zespół zdecydował się poszerzyć skład o uznanych trójmiejskich muzyków jazzowych – Tomka Gadeckiego i Michała Gosa oraz zmienić formułę muzyczną, zgłębiając szersze spektrum gatunków.
W muzyce Lonker See usłyszeć można m.in. jazz, space rock i psychodelę. Muzyka Lonker See jest pełna przestrzeni, bazuje na długich formach i jest w niej dużo miejsca na improwizację. Ich debiutancka płyta “Split Image” ukazała się w kwietniu 2016 nakładem wytwórni Music Is The Weapon. Od jej wydania zespół dużo koncertował a w lutym 2017 nakładem Instant Classic wydał świetnie przyjęty split z sosnowieckim zespołem Arrm, po czym znów ruszył w trasę.
W połowie zeszłego roku ponownie nakładem Music Is The Weapon ukazało się podwójne wydawnictwo: Lonker Seessions i Live at Pijana Czapla.
Na początku kwietnia 2018 znów przy pomocy Instant Classic zespół wydał kolejną płytę pod tytułem „One Eye Sees Red” i planuje koncertować do końca roku w kraju jak i zagranicą

Szczegóły

Data:
1 sierpnia
Czas:
20:00 - 21:30

Miejsce

Dwór Miłosza
Krasnogruda, Polska + Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: