5.4 C
Suwałki
niedziela, 23 lutego, 2020
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Mery Spolsky w Augustowie (zmiana terminu!)

16 lutego 2019 @ 20:00 - 21:30

25zł- 35zł
Mery Spolsky, Augustów

KOMUNIKAT organizatora koncertu:
Mery Spolsky, zaplanowanego na dzień 15.02.2019 roku.
Ze względu na wprowadzenie przez władze państwowe żałoby narodowej *spowodowanej śmiercią i pochówkiem byłego premiera Jana Olszewskiego, która trwać będzie od północy z czwartku na piątek do godziny 19:00 – zawiadamiamy, iż jesteśmy zmuszeni przełożyć koncert Mery Spolsky na dzień 16.02.2019 (sobota), godzina 20:00.
Jednocześnie informujemy, że bilety sprzedane na termin 15.02.2019 roku zachowują swoją ważność na nowy termin. Osoby, które zechcą zwrócić bilety proszone są o przyjście do siedziby Miejskiego Domu Kultury w godzinach urzędowania placówki wraz z zakupionym biletem.
Nowy termin koncertu został omówiony z agencją reprezentującą artystkę.
Organizator oraz artysta przepraszają za wynikające ze zmiany trudności.
Augustowskie Placówki Kultury
Augustów, dnia 12.02.2019 roku.
*art. 11 ustawy z dnia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach
państwowych

Wulkan koncertowej energii, fantastyczny kontakt z słuchaczami, charakterystyczne teksty, muzyczny solo-performance i samozwańczy pop Spolsky!

Jej mama była projektantką mody, a tata grał na basie z wieloma znanymi artystami. W wieku 14 lat dostała w prezencie gitarę i już wtedy zaczęła muzykować, śpiewać, pisać teksty i komponować. Do tej pory napisała ok. 350 piosenek. Kocha i projektuje ubrania, a jej znakiem rozpoznawczym są „pasky”, które pożyczyła sobie od Beetlejuice’a z filmu Tima Burtona i Grzegorza Ciechowskiego.

Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda MERY SPOLSKY to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie.

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i w obecnej chwili ma już grubo ponad 1,5 miliona wyświetleń na YT. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”. 15 września 2017 roku nakładem wytwórni Kayaxu ukazał się pierwszy album MERY SPOLSKY zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”. Krążek promował singiel pt. „Liczydło”.

Debiut MERY został nominowany do nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Elektronika. Warto też zwrócić uwagę na udział MERY w Sofar Sounds Warsaw, podczas którego zaprezentowała zupełnie zaskakującą wersję utworu „Miło Było Pana Poznać” – do tej pory obejrzano ją ponad milion razy – to rekord jeśli chodzi o polskich artystów, którzy wzięli udział w tym cyklu.

Do tej pory MERY SPOLSKY można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. FMT w Szczecinie oraz Targów Muzycznych CJG w Warszawie, Spring Break’u w Poznaniu, a także Open’erze (Alter Stage), Orange Warsaw Festival (Warsaw Stage), Kraków Live Festival (Kraków Stage), Late Summer Festival, United Islands of Prague oraz jako support IMANY podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu. MERY ma też na koncie kilkadziesiąt samodzielnych klubowych koncertów.

Zobacz teledysk i posłuchaj najnowszego singla MERY – piosenki „Ups!”, którą nagrała wraz raperem Igorillą – https://youtu.be/pYCEuyAULFI

FB: https://www.facebook.com/meryspolsky/
Instagram: https://www.instagram.com/meryspolsky/

Video single:
„Miło Było Pana Poznać”: https://youtu.be/6FQ5wgSq1-s
„Alarm”: https://youtu.be/8BycZUFnXvU
„Liczydło”: https://youtu.be/90agS9TOfs0
„Ups!” feat. Igorilla: https://youtu.be/pYCEuyAULFI

Sofar Sounds Warsaw:
„Miło Było Pana Poznać”: https://youtu.be/jt7mS3kEoOU

BILETY:
Rezerwacja i sprzedaż biletów: MDK.
Tel. 87 643 36 59 lub 790228560
Przedsprzedaż: 25 zł
W dniu koncertu 35 zł

Szczegóły

Data:
16 lutego 2019
Czas:
20:00 - 21:30
Koszt:
25zł- 35zł
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Augustowskie Placówki Kultury – Miejski Dom Kultury
Rynek Zygmunta Augusta
Augustów, Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: