Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Michała Czarneckiego w Sejnach

4 lipca @ 20:00 - 21:00

20zł

Songwriter, gitarzysta, człowiek młody. Obserwator życia społecznego, podglądacz jak można, uczestnik i laureat kilku konkursów i festiwali poświęconych piosence autorskiej, a kilku nie. Ma za sobą zarówno kameralne spotkania z miłośnikami piosenki autorskiej, jak i występy na kilku większych scenach, w tym na Halfway Festival czy w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Wygrał wojewódzki festiwal Rockowania 2018.
Jego utwory to z jednej strony narracja o społecznych następstwach życia ludzi w grupie lub w samotności, wyśpiewana z emocjonalnymi akcentami, a z drugiej teksty pisane z humorem i dystansem do otoczenia. Niektóre utwory mają drugie dno, a niektóre zaskakują prostotą i wywołują radość.
Utwory pisze wyłącznie po polsku.

W 2019 roku rozwinął instrumentarium (obecnie gitara akustyczna i elektryczna, looper, centrala perkusyjna i kazoo) i wydał płytę „Subtelny zarost miasta”. To 7 (w końcu zarejestrowanych w studiu) autorskich utworów z miastem w tle. Historie sąsiedzkie, obserwacje rozwinięte do refleksji i wątki miłosne bez kolorów z komedii romantycznych. Nie ma na krążku poetyckich przenośni i spektakularnych porównań. Ta płyta to opowieść o związkach, ale i o samotności, o tym,co w nas zabawne, żywe, ale przede wszystkim szczere, choć często usilnie skrywane. Teksty są proste, jest sporo oddechu.

Wydarzenie odbędzie się na parkingu przy Ośrodku Kultury w Sejnach

Bardzo ważna kwestia dotycząca bezpieczeństwa, apelujemy aby wszyscy, którzy będą chcieli wziąć udział w wydarzeniu stosowali się do obowiązujących zaleceń sanitarnych tj. w tym przypadku:
– odległość samochodów na parkingu przy otwartych szybach 2 m., przy zamkniętych to zalecenie nie obowiązuje
– jeśli postanowiliście zabrać ze sobą znajomych lub bliską osobę przypominamy o konieczności noszenia maseczek ochronnych, w przypadku członków rodziny tego obowiązku nie ma.
– obowiązek zachowania 2-metrowej odległości pomiędzy pozostałą publicznością

Bilety dostępne wyłącznie online w cenie 20 zł

Szczegóły

Data:
4 lipca
Czas:
20:00 - 21:00
Koszt:
20zł

Miejsce

Ośrodek Kultury w Sejnach
Sejny, Polska + Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: