Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert „Night Come Akustycznie” w Suwałkach – ZMIANA TERMINU

25 marca @ 19:00 - 20:00

Zapraszamy na specjalny koncert w wykonaniu dwóch muzyków i współzałożycieli legendy suwalskiej sceny blues-rockowej, zespołu Night Come: wokalisty Marka Brzezińskiego i gitarzysty Bogdana Topolskiego. Usłyszymy utwory zespołu w aranżacjach akustycznych. Wstęp wolny!

25.03.2021, godz. 19.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny
liczba miejsca ograniczona zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym

“Night Come akustycznie” to pierwszy koncert w ramach przypomnienia dokonań i działalności zespołu Night Come, jednego z najbardziej znanych suwalskich zespołów blues-rockowych. Będzie to specjalny koncert w wykonaniu dwóch muzyków i współzałożycieli zespołu Marka Brzezińskiego – śpiew, gitara i Bogdan Topolskiego – gitara. Usłyszymy utwory zespołu w aranżacjach akustycznych.

Wszystkie koncerty i spotkania realizowane będą w ramach projektu pn.”Blues & Rock w Suwałkach – 30 lat zespołu Night Come w Suwalskim Fan Clubie Bluesa”. Projekt finansowany jest przez Urząd Miejski w Suwałkach w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego.

Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.

Szczegóły

Data:
25 marca
Czas:
19:00 - 20:00

Miejsce

Kawiarenka artystyczna SOK
Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: