Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert w Suwałkach oraz zbiórka charytatywna organizowana przez Fundację Podziel się Radością w Suwałkach i Augustowie

12 lutego @ 09:00 - 14:00

W dniu 12 lutego 2020 r. w Suwałkach oraz Augustowie odbędzie się zbiórka charytatywna organizowana przez Fundację Podziel się Radością. Fundusze zebrane podczas zbiórki będą przeznaczone na zakup specjalistycznego łóżka szpitalnego dla podopiecznej fundacji Sylwii Zakrzewskiej.

Dziewczynka cierpi między innymi na skoliozę kręgosłupa i przepuklinę oponowo – rdzeniową, zmaga się z odleżyną spowodowaną chorobą. Niedawno przeszła operację zapalenia otrzewnej. W niedalekiej przyszłości czeka ją też operacja kręgosłupa i przeszczep skóry, po których będzie wymagała długiej rekonwalescencji.

Tego samego dnia odbędzie się również na Hali OSiR w godzinach 9-14 koncert charytatywny pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk, organizowany przez Fundację Podziel się Radością wraz z VII Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach. Koncert, podczas którego wystąpią DJ Tomsky, Half-Broke Cigarette oraz The Boars Band, przeznaczony będzie głównie dla młodzieży szkolnej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz słodkości, aukcja charytatywna, pokaz iluzji przygotowany przez Tomasza Sadowskiego oraz pokaz militarny w wykonaniu Podlaskiego Stowarzyszenia „Młoda Krew”.

Dzięki uprzejmości Sklepu Muzycznego MJM w Suwałkach zostanie udostępniony sprzęt niezbędny do odbycia się koncertów podczas Koncertu Charytatywnego.

Szczegóły

Data:
12 lutego
Czas:
09:00 - 14:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Hala OSiR
Wojska Polskiego 2
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: