Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert zespołu „Farben Lehre” w Black Pub Komin w Suwałkach

25 listopada 2022 @ 20:00 - 22:00

50zł – 60zł
35-lecie FARBEN LEHRE / SUWAŁKI
25.11.2022 / piątek – godz. 20:00
Black Pub Komin, ul. Emilii Plater 1
FARBEN LEHRE + support
✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯✯
 BILETY:
50 PLN (przedsprzedaż)
60 PLN (dzień koncertu / płatność gotówką)
 Sprzedaż biletów:
 BLACK PUB KOMIN (stacjonarnie)
– ul. Emilii Plater 1
⚡️ UWAGA !!!
Rezerwacja TELEFONICZNA biletów w cenie przedsprzedaży – tel. 665 823 666
⚡️ UWAGA !!!
Rezerwacja MAILOWA biletów w cenie przedsprzedaży (50 PLN). W mailu proszę podać: imię nazwisko, miasto koncertu i ilość biletów na adres mailowy: kalina.k666@wp.pl
__________________________
✯✯✯ ̲̲̲̲̲̲ ̲̲̲̲̲ ✯✯✯
Brawurowa i energetyczna formacja FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 14 płyt studyjnych, 6 DVD oraz liczne kompilacje. Od wielu lat zespół bardzo dużo koncertuje, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, Toy Dolls, U.K. Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl. Od 2004 roku FARBEN LEHRE był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej PUNKY REGGAE live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku – po kilku latach przerwy – ponownie i z sukcesem powróciła na polską mapę koncertową.
Żywiołowe koncerty, zawsze grane „na 100%”, to bez wątpienia znak rozpoznawczy energetycznej kapeli z Płocka. Od blisko dwudziestu lat zespół gra blisko sto koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz poza jego granicami. W 2021 roku zespół świętował swoje 35 urodziny i tej okazji ukazały się takie wydawnictwa jak: CD „Pieśni XX wieku”, Winyl+DVD „Akustycznie”, Winyl+CD-Split „Farben Lehre & Sexbomba” oraz unikalna kompilacja „Friends for Friends”, na której 35 zaprzyjaźnionych kapel wykonuje swoje wersje utworów FL. Zatem wiecznie młody kwartet z Mazowsza absolutnie nie zwalnia tempa!
Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to „Anioły i demony”, „Dobranoc”, „Ferajna”, „Handel”, „Helikoptery”, „Egoiści” „Judasz”, „Ludzie we mgle”, „Matura”, „Nierealne ogniska”, „Spodnie z GS-u”, „Stacja Wolność” czy „Terrorystan”.
⚡️ FARBEN LEHRE (skład):
Wojtek Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja

Szczegóły

Data:
25 listopada 2022
Godzina:
20:00 - 22:00
Koszt:
50zł – 60zł

Miejsce wydarzenia

Black Pub Komin
ul. Emilii Plater
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: