Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert zespołu „Mongol” z Kanady w Black Pub Komin w Suwałkach. Support Guitar Force (Rzeszów)

31 maja 2019 @ 20:00 - 23:30

15zł – 20zł

Koncert ten odbędzie się 31.05 (piątek) o godz. 20.00 w suwalskim Black Pub Komin. Gości z Kanady wspomoże formacja Guitar Force z Rzeszowa.

Zespół Mongol folk metal, Kanada\ Guitar Force rock metal tworzą Kanadyjczycy, zafascynowani kulturą dawnego imperium mongolskiego. W naszym kraju pochód wojska Czyngis-chana nie wzbudza sympatii, ale chłopaki z dalekiej północy znaleźli inspirację w muzyce ludów zamieszkujących tereny podbijane przez Mongołów i wykorzystują szereg ludowych instrumentów, wzmacniając je ciężkimi melodyjnymi riffami.

Niepowtarzalne brzmienie Mongola zapewniło im wiele ekscytujących podróży, w tym na pierwszy międzynarodowy festiwal metalowy w Mongolii „Noise Metal Fest”, obok ikon Folk Metal, Nine Treasures, w 2014 roku. Od momentu powstania w 2009 roku Mongol miał przyjemność dzielić się sceny z takimi gwiazdami jak: Arkona, Kalmah, Tengger Cavalry, Nekrogoblikon, Havok. Koncert w Suwałkach odbędzie się w ramach światowej trasy promujący ich najnowszy album The Return.

Guitar Force (Rzeszów)
Zespół został założony w 2007 roku przez gitarzystę, kompozytowa oraz autora tekstów – Marcina Habaja. Tworzy go pięcioro młodych ludzi z Rzeszowa i okolic, a styl muzyczny oscyluje wokół rocka. Mają na swoim koncie płytę ,,Do przodu” (2010), singiel ,,Magia snu” (2012), składankę ,,Muzycy Amelce” (2013), płytę ,,Dwa światy” (2013) oraz płytę EP w polskiej i angielskiej wersji językowej – „Na koniec świata” / „To The End Of The World” (2015), a także trzy profesjonalnie zrealizowane teledyski, które były wielokrotnie emitowane w telewizji. Jeden z nich został zrealizowany również w angielskiej wersji językowej.

bilety:
dzień koncertu:
normalny – 15
nienormalny – 20

Szczegóły

Data:
31 maja 2019
Godzina:
20:00 - 23:30
Koszt:
15zł – 20zł

Miejsce wydarzenia

Black Pub Komin
ul. Emilii Plater
Suwałki, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: