Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konkurs o Puchar Wójta Gminy Suwałki za Najsmaczniejszy Pączek

24 lutego @ 18:00 - 20:00

24 lutego, czyli w Tłusty Czwartek, zapraszamy do Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki. Już po raz VIII odbędzie się Konkurs o Puchar Wójta Gminy Suwałki za Najsmaczniejszy Pączek.
Wszystkich chcących wziąć udział w konkursie prosimy o przynoszenie pączków do godziny 17:30.

O godzinie 18:00 rozpocznie się występ duetu muzycznego: Emilii Szymańczyk i Bartosza Zackiewicza.

Emilia Szymańczyk – wokalistka i trener wokalny. Śpiewa w zasadzie od zawsze. Przebrnęła przez niejeden gatunek muzyczny, najpierw była to fascynacja poezją śpiewaną, potem epizody z lokalnymi, suwalskimi zespołami punkowo-rockowymi oraz wreszcie kilkuletnia, bardzo poważna przygoda z muzyką klasyczną. Dzisiaj z chęcią sięga też po lżejsze brzmienia, pisze własne teksty i melodie. Obecnie jest częścią kilku projektów muzycznych, m.in. suwalskiego Filmja, warszawskiej grupy wokalnej prowadzonej przez Briana Fentressa TFE Singers, oraz nowego, ciekawego suwalskiego projektu, który jeszcze czeka na swoją oficjalną premierę.

Jimi from Bifrost czyli Bartosz Zackiewicz, gitarzysta i współzałożyciel suwalskiej grupy metalowej Bifrost. W zespole gra od 12 lat. Zespół ma na koncie dwie demówki i płytę p.t. 8. Na koncie ma masę koncertów a także liczne wygrane konkursów muzycznych.

Emilia i Bartek wykonają utwory z gatunku muzyki rockowej, bluesowej i soulowej, zarówno z rodzimego, polskiego repertuaru, jak i anglojęzyczne utwory zagranicznych artystów.

Szczegóły

Data:
24 lutego
Godzina:
18:00 - 20:00

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki
Krzywe 91
Krzywe, Poland
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: