Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs języka chińskiego dla dzieci i dorosłych na Politechnice Białostockiej – zapisy na zajęcia online

15 lutego 2021 - 18 lutego 2021

Klasa Konfucjańska Politechniki Białostockiej zaprasza na kurs języka chińskiego dla dzieci i dorosłych. Trwają zapisy – zajęcia online ruszą jeszcze w lutym.

Z kursu mogą skorzystać wszyscy zainteresowani nauką języka i poznaniem kultury chińskiej – studenci, pracownicy PB oraz osoby niezwiązane z uczelnią.

Zajęcia w semestrze letnim będą odbywały się online od 22 lutego br. Do siedmiu grup na różnych poziomach zaawansowania zapraszamy dzieci (8-12 lat), młodzież i dorosłych.

Kurs prowadzą w języku angielskim wykwalifikowane lektorki oddelegowane z Chin. Uczestnicy – oprócz podstaw języka – poznają tajniki kaligrafii chińskiej, malarstwa, kultury i zwyczajów.

Politechnika Białostocka organizuje podobne kursy już od pięciu lat. Uczestnicy są przygotowywani do egzaminu HSK – państwowego egzaminu znajomości j. chińskiego, który jest uwzględniany przez uniwersytety i firmy na całym świecie. Zdanie egzaminu HSK jest również pierwszym krokiem w ubieganiu się o wyjazd na stypendium do Chin.

Zgłoszenia udziału w kursie języka chińskiego są przyjmowane do 18 lutego (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Studentom PB, pracownikom PB oraz członkom rodziny pracownika PB przysługują rabaty. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Klasy Konfucjańskiej PB.

Szczegóły

Początek:
15 lutego 2021
Koniec:
18 lutego 2021

Miejsce wydarzenia

Internet
Polska + Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj