Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LEGO robotyka ze Spice Gears Academy – zajęcia w Suwalskim Ośrodku Kultury

25 września @ 11:00 - 12:30

Bezpłatnie

Twoje dziecko lubi LEGO? Zapraszamy na próbne zajęcia z Spice Gears Academy. Robotyka LEGO to nie tylko budowanie robotów z klocków LEGO, ale również kształtowanie umiejętności miękkich oraz nauka podstaw myślenia programistycznego. Liczba miejsc ograniczona!

25.09.2021, godz. 11.00-12.30
Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71, wstęp wolny, zapisy – tel. 87 563 85 48 lub dorota.sklodowska@soksuwalki.eu

Spice Gears Academy to zajęcia z LEGO robotyki skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat. Nasi uczestnicy zdobywają wiedzę niedostępną do tej pory w szkołach  (robotyka, projektowanie, programowanie) oraz mają styczność z nowoczesnymi technologiami i platformami edukacyjnymi. Grupy, w zależności od kategorii wiekowej, tworzą autorskie projekty robotów, projekty edukacyjne oraz przygotowują się do zawodów robotycznych. Nasze zajęcia rozwijają zarówno umiejętności twarde, takie jak programowanie, mechanika, czy matematyka, jak i umiejętności miękkie typu praca w grupach, kreatywność, umiejętność zarządzania czasem, delegowania zadań oraz wiele, wiele więcej.

Na zajęciach z wychowankami będziemy projektować, budować oraz programować roboty z zestawami klocków LEGO. Poprzez pracę w grupie, dzieci będą miały za zadanie skonstruować swojego robota zgodnie z tematem zajęć, a później za pomocą specjalnego programu będziemy wprawiać go w ruch. Poprzez kreatywną zabawę klockami LEGO, stworzymy niesamowite statki kosmiczne, helikoptery, samochody oraz wyrzutnie!

Szczegóły

Data:
25 września
Godzina:
11:00 - 12:30
Koszt:
Bezpłatnie

Miejsce wydarzenia

Sala Granatowa SOK
Noniewicza 71
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: