Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowy Dzień Teatru w Olecku

4 kwietnia @ 18:00 - 6 kwietnia @ 18:00

Free
Międzynarodowy Dzień Teatru będziemy celebrować trzema premierami. Na scenie zaprezentują się teatry z Olecka. Zachęcamy do odbioru bezpłatnych wejściówek w kasie „Kina Mazur” od piątku 22 marca 2024. Na każdy dzień otrzymają Państwo odzielny bilet ( kasa czynna w piątki, soboty, niedziele w godzinach 16:00-19:30).
-4 kwietnia 2024 o godz. 18.00 w Tetarze AGT od nowa będziemy mogli zobaczyć grupę „Ananasy” z ROK „Mazury Garbate” i spektakl „Przemądrzała Helena” (opis sztuki w poście przy plakacie oraz na wydarzeniu SPEKTAKL „Przemądrzała Helena” – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU)
-5 kwietna 2024 o godz. 18:00 zaprezentuje się młodzieżowa grupa „Taboo” z ROK „Mazury Garbate”, która przedstawi spektakl „Fantasmagoria” (opis sztuki w poście przy plakacie oraz na wydarzeniu SPEKTAKL „Fantasmagoria” – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU)
-6 kwietnia 2024 o godz. 18.00 zobaczymy spektakl „Ptak na drucie” według Leonarda Cohena w wykonaniu Tetaru AGT Olecko
(opis sztuki w poście przy plakacie oraz na wydarzeniu SPEKTAKL „Ptak na drucie” według Leonarda Cohena MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU)
Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie „Kina Mazur” Plac Wolności 22 w Olecku. Uwaga ilość wejściówek jest ograniczona!
Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły

Początek:
4 kwietnia @ 18:00
Koniec:
6 kwietnia @ 18:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Regionalny Ośrodek Kultury „Mazury Garbate”
Plac Wolności 22
Olecko, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj