Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MISTRZOSTWA POLSKI Juniorów i Młodzieżowców w badmintonie w Suwałkach

11 czerwca @ 09:30 - 13 czerwca @ 19:00

MALOW Suwałki — Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Badmintonie

Od piątku 11 do 13 czerwca w suwalskiej hali OSiR o mistrzowskie tytuły walczyć będzie ponad 150 badmintonistów z całej Polski. W Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców – Suwalski Klub Badmintona reprezentować będą:

Michał Sobolewski, Adam Szolc, Filip Grabowski, Michał Barański, Robert Cybuski, Maksim Ovchinnikov, Sebastian Lenczewski, Artsiom Stankevich, Mateusz Hołub, Igor Przybylak, Jan Filipowicz, Anastasiya KHOMICH, Ulyana Volskaja, Karolina Szubert, Joanna Krysiak, Aleksandra Goszczyńska.

PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI suwalscy młodzieżowcy zagrają w grach:

Gra pojedyncza mężczyzn

Michał Sobolewski, Filip Grabowski, Michał Barański

Gra pojedyncza kobiet

Karolina Szubert, Joanna Krysiak

Debel Mężczyzn

Michał Sobolewski/Adam Szolc

Michał Barański/Bartosz Grochowski

Robert Cybulski/Szymon Cybulski

Debel Kobiet

Karolina Szubert/Wiktoria Adamek

Aleksandra Goszczyńska/Aleksandra Pająk

GRA MIESZANA

Szymon Stokfisz/ Karolina Szubert

Adam Szolc/Karolina Władzińska

Robert Cybulski/Magdalena Świerczyńska

Filip Grabowski/Joanna Krysiak

Suwalscy badmintoniści w rozgrywkach JUNIORSKICH zagrają w grach:

Gra pojedyncza mężczyzn

Maksim Ovchinnikov, Sebastian Lenczewski, Artsiom Stankevich, Mateusz Hołub,

Igor Przybylak, Jan Filipowicz

Gra pojedyncza kobiet

Anastasiya KHOMICH

Debel Mężczyzn

Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

Igor PRZYBYLAK/Artsiom STANKEVICH

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub

Debel Kobiet

Anastasyia Khomich/Ulyana Volskaja

Gra Mieszana

Michał ALEKSANDROWICZ/Ulyana VOLSKAYA

Maksim OVCHINNIKOV/Laura GRONKIEWICZ

Piątek, 11 czerwca 2021 roku, pierwsze mecze już

o 9.30 rozegrają zawodnicy gry pojedynczej — juniorzy:

Maksim OVCHINNIKOV – Michał STĘPIEŃ

Sebastian LENCZEWSKI – Yevhen KOBZAR [3/4]

o godz. 10.00

Artsiom STANKEVICH – Stanisław GUŹDZIOŁ

Mateusz HOŁUB [5/8] – Konrad BEDNAREK

o godz. 10.30

Igor PRZYBYLAK – Andrzej NICZYPORUK

Jan FILIPOWICZ – Jakub MIKOŁAJCZYK

o godz. 11.00

Filip GRABOWSKI – Jan LEWANDOWSKI

o godz. 11.30

Michał BARAŃSKI – Kamil ZAWADA

o godz. 12.30

Szymon STOKFISZ [3/4]/Karolina SZUBERT – Patryk KOPEĆ Daniela BIELIŃSKA

o godz. 13.00

Robert CYBULSKI [2]/Magdalena ŚWIERCZYŃSKA – Filip BRUDEK/Patrycja JONDERKO

o godz. 13.30

Adam SZOLC/Karolina WŁADZIŃSKA – Maciej CHOJNACKI/Michalina SURÓWKA

Michał ALEKSANDROWICZ [1]/Ulyana VOLSKAYA – Mateusz RAWIAK/Weronika SZEMPLIŃSKA

o godz. 14.00

Maksim OVCHINNIKOV/Laura GRONKIEWICZ – Jakub SUSZYŃSKI [3/4]/Anastasiia KOSENCHUK

o godz. 14.30

Michał SOBOLEWSKI [3/4] – ………………………….

o godz. 16.30

Joanna KRYSIAK – Ida WIŚNIEWSKA

o godz. 17.30

Robert CYBULSKI/Szymon CYBULSKI – Adam BOGACZ/Piotr GAJDA

Michał BARAŃSKI/Bartosz GROCHOWSKI – Łukasz CIMOSZ [3/4]/Patryk KORDEK

o godz. 18.00

Jan FILIPOWICZ/Sebastian LENCZEWSKI – Jakub MIKOŁAJCZAK/Jakub STANDAR

Igor PRZYBYLAK/Artsiom STANKEVICH – Adrian KRAWCZYK/Jakub MELANIUK

o godz. 18.30

Michał ALEKSANDROWICZ [2]/ Mateusz HOŁUB – Mikołaj KRUSZKA/Maciej OSMOLSKI

Aleksandra GOSZCZYŃSKA/Aleksandra PAJĄK – Daniela BIELIŃSKA/Patrycja JONDERKO

o godz. 19.00

Wiktoria ADAMEK [3/4]/Karolina SZUBERT – Stanisława GRUSZCZYŃSKA/Monika KANIA

Szczegóły

Start:
11 czerwca @ 09:30
Koniec:
13 czerwca @ 19:00

Miejsce

Hala OSiR
Wojska Polskiego 2
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: